Україну захлесне Covid-19: вчені дали лякаючий прогноз і назвали терміни

Кількість летальних випадків від вірусу зросте до 104 смертей на добу.

В Україні найближчим часом (у період до 23 жовтня) число нових хворих на коронавірус може збільшитися до 7800 осіб на добу.

Про це йдеться в повідомлення Всесвітнього центру даних з геоінформатики та сталого розвитку при КПІ імені Ігоря Сікорського.

Відзначається, що протягом найближчих 10 днів кількість летальних випадків від вірусу зросте з 71 до 104 смертей на добу, а кількість нових хворих, які потребуватимуть госпіталізації, – більш ніж на 40%.

У той же час завантаженість ліжок підтвердженими хворими наближається до 40%, а якщо брати до уваги підозрілі і не підтверджені випадки, цей показник досягає майже 60%. Це може призвести до суттєвого перевантаження української медицини та неможливості повністю виконувати покладені на неї функції

При цьому число видужали буде значно нижче, ніж кількість хворих, і складе, за короткостроковим прогнозом вчених КПІ, 21 жовтня 2020 року – 2 266 осіб.

Епідемічна ситуація в розрізі регіонів України стрімко погіршується як за кількістю нових хворих, так і за географією поширення, прогнозують вчені.

“Ситуація може стати надважкою для медичної системи країни”, – стверджують вчені.

В ході дослідження використовувався метод подібності в математичному моделюванні, рекурентної нейронної мережі з довгою короткостроковою пам’яттю типу LSTM і нейронної мережі Back Propagation (BPNN).

Раніше повідомлялося про те, що за результатами наради у президента Володимира Зеленського був розроблений комплекс заходів для боротьби з поширенням епідемії коронавірусу в Україні.

Вжиті заходи передбачають закриття нічних клубів в “червоній ” і” помаранчевій ” зонах, нові штрафи за порушення масочного режиму і можливе розгортання госпіталів на спортивних аренах.

Читайте також  Мати ридає, всі шоковані: у селі на Буковині пішли з дому і не повернулись брати-близнюки

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.