У Зеленського готують екстрені заходи: Палац спорту під госпіталь і 5000 гривень штрафу через маски

Голова медичного Комітету Верховної Ради Михайло Радуцький заявив, що київський Палац спорту може бути тимчасово переформатований в госпіталь для людей, хворих на Covid-19.

Радуцький також додав, що існує відповідний наказ від президента України Володимира Зеленського. За словами Радуцького в найбільших містах України — Києві, Одесі, Маріуполі, стартує підготовка до розгортання великих інфекційних госпіталів, якщо медичні установи першої та другої хвилі виявляться перевантаженими. В даний момент Україна закуповує все необхідне обладнання для того, щоб госпіталі змогли почати роботу за лічені дні.

госпіталі плануємо розміщувати в існуючих великих приміщеннях – у Києві це може бути Палац спорту. Поки такої необхідності немає, але ми повинні бути повністю готові
Михайло Радуцький
Радуцький також повідомив ще про низку доручень, які дав президент Зеленський. Серед них:

Тимчасовий перехід ВНЗ на дистанційне навчання;

Перенесення осінніх канікул-відпустити школярів планується до 15 жовтня, але точну дату визначать на місцях;

У “червоних” і “помаранчевих” зонах введуть обмеження роботи закладів загального харчування, в тому числі, клубів і ресторанів. Так, заклади закриватимуться з 22:00

У Києві, Одесі, Маріуполі починається підготовка до розгортання інфекційних госпіталів на випадок перевантаження мед. установ першої та другої хвилі. Для роботи в інфекційних відділеннях будуть залучені інтерни та студенти старших курсів медичних вузів.

Міністерство охорони здоров’я збільшить кількість ПЛР-тестів з 30-35 тисяч до 50 тисяч на добу.

Поповнити запаси ліків, медзахисту, кисню і так далі.

За допуск людей без масок в громадські приміщення і транспорт штраф – 3400-5100 гривень. Проект вже передано на розгляд до ВР.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.