«Здорова жінка не хоче виходити заміж!»: заява психолога

Виявляється психологічно здорова жінка ніколи не прагне вийти заміж!

Для більшості жінок самотність – страшна кара. І так повелося в суспільстві, що жінка обов’язково повинна отримати певний статус, тобто скоріше вийти заміж. Найчастіше це бажання стає схожим на психоз – дівчата і жінки вдаються до крайніх заходів, аби утримати біля себе першого-ліпшого чоловіка, який відповідає «ідеальним» критеріям…

3428e7d6dec7d36ccf222e1c311bdc0f

 

Що робити жінці, яка жодного разу не була заміжня? Як знайти чоловіка, якщо у тебе вже є дитина, а то і кілька? Як розібратися в нерозв’язною проблемою близьких відносин? Коли закінчиться психоз, який веде до цих ганебних наслідків? Мабуть, потрібно запитати у психолога…

Михайло Лабковский, психолог з 30-річним стажем, стверджує, що бажання вийти заміж схоже на невроз. Адже якщо жінка відчуває самотність, то у неї відсутній інтерес до себе, а проблема ця цілком може бути родом ще з дитинства. Жінці не комфортно з собою, вона намагається заповнити цю порожнечу.

Результат пошуку зображень за запитом

Вихід є тільки один – знайти партнера! Однак перше, що повинна зрозуміти «здобувачка», буквально усвідомити собі, що це не історія її нещасливого кохання. Те, що вона не може вийти заміж, неправда. Вона невротик, і її стан, її невроз, формує поведінку, штовхає в крайності.

Результат пошуку зображень за запитом

Жінка раптом вирішує, що недостатньо гарна або, навпаки, занадто гарна, що в країні криза, що у неї маленький прибуток, що їй обов’язково потрібно прибрати ось ці зморшки. Вона буквально створює для себе перешкоди, а причина криється в її внутрішньому стані. Але чи підходить вона для сімейного життя?

Михайло Лабковский пояснює:

Запорука щасливого сімейного життя – в стабільній психіці. Якщо у людини з цим все добре, тоді вона покійно проживе з одним партнером все життя і буде любити тільки його одного. Це ні в якому разі не компроміси і не поступки у відносинах, всі вони – пряма дорога до кардіолога або онколога.

Результат пошуку зображень за запитом

Висновок: справа в правильному питанні або, якщо хочеш, запиті. Як знайти любов – ось що повинно турбувати тебе в першу чергу. Здорова жінка не хоче вийти заміж. Це з розряду зациклення на фаті, сукні, стрічках на машині та іншої атрибутики. У здорових людей це все виглядає зовсім інакше.

Результат пошуку зображень за запитом

Перше і, мабуть, найважливіше – у здорових людей є потреба любити. З цією потребою вони і знаходять чоловіка, який теж їх любить. Психолог наголошує на тому, що для успішного заміжжя не потрібно робити ніяких надзвичайних заходів! Досить лише бути собою – адже і люблять саме за це.

Результат пошуку зображень за запитом

Так що бережи свою психіку і відкинь ці кліше «скоріше вийти заміж»! Щастя і любов – ось що головне, а не наявність поруч з тобою чоловіки, який всього лише наділяє тебе потрібним статусом.

Читайте також  Я вийш­ла заміж не з любові, з бажання помсти.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...