Відома українська письменниця і музикант Ірена Карпа виклала в мережі Фейсбук фото українсько-французького розмовника для самостійного вивчення мови.
![14457302_10154054233918790_6570346965349973532_n](https://prykarpattya.org/wp-content/uploads/2016/09/14457302_10154054233918790_6570346965349973532_n-300x400.jpg)
“Друг купив собі курс вивчення української мови. Усцикаємося весь вечір. Після цілком притомної вступної частини, де французам пояснюються всі біди, що ставалися за останні століття з нашою мовою, і де обіцялися подробиці української літератури, мистецтва і щоденного життя українців, ідуть отакі діалоги. На повторення, чьо) Бикотєка фор ева) імідж ніщо” ,- написала Карпа.
Слідкуйте за новинами у Телеграм
Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook