“Загубите мене, і це буде початком вашого кінця”: Лукашенко з трибуни заявив, що не віддасть Білорусь

Олександр Лукашенко вийшов на трибуну мітингу на свою підтримку і виступив перед своїми прихильниками. Він заявив, що за жодних обставин не віддасть Білорусь, “навіть коли буде мертвим”.

Лукашенко виступив з промовою близько 14:20 на проспекті Незалежності у Мінську, пише ТСН.

“Пам’ятайте: загубите – не Лукашенка – а першого президента, і це буде початком вашого кінця. Стоятимете на колінах, як в Україні та інших країнах стояти на колінах та молитися незрозуміло на кого”, – заявив він.

Він також подякував усім, хто зібрався на мітингу. За його підрахунками – це понад 50 тисяч людей, хоча ЗМІ раніше повідомляли, що на мітинг прийшло близько 2 тисяч осіб.

“Цінність ось цього понад 50-тисячного дійства – ви цим показали, хто в домі господар”, – звернувся Лукашенко.

Під час виступу він також звинуватив Литву, Латвію, Польщу та Україну в наказі провести нові вибори в Білорусі.

“НАТОвські війська лязгають гусеницями, йде нарощування військової сили на західних кордонах нашої країни. Литва, Латвія, Польща та, на жаль, наша рідна Україна, її керівництво, наказують нам провести нові вибори”, – заявив він.

Щодо виборів, Лукашенко заперечив ідею повторного їхнього проведення. За його словами, якщо Білорусь погодиться – то “загине як держава”. А офіційні результати виборів 9 серпня назвав чесними, адже “не може бути понад 80% фальсифікацій”.

Лукашенко своєрідно подякував своїм прибічникам на мітингу.

“Я стою перед вами на колінах. Вперше в своєму житті. Ви на це заслужили. Дякую вам”, – сказав він, але на коліна так і не став.

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...