«АТБ» підкорює Франківщину: у виграші завжди лишається клієнт

Перша половина поточного року стала серйозним випробуванням на міцність як для вітчизняного торговельного бізнесу, так і для мільйонів громадян країни.

Пристосуватися до складних обставин і навчитися підтримувати звичний рівень життя в умовах нової реальності мешканцям Франківщини активно допомагає найбільша торговельна мережа України – «АТБ». Багаторічний лідер українського ритейлу забезпечує нас гарантовано якісними, свіжими та безпечними продуктами за найбільш доступними цінами. Постійними клієнтами супермаркетів «АТБ» є майже чотири мільйони громадян у 24 областях країни, включаючи й Івано-Франківську. Більше того – ці показники постійно зростають, оскільки компанія дотримується обраної багато років тому стратегії динамічного розвитку, розширює мережу, відкриває нові магазини, проводить модернізацію вже працюючих маркетів, розвиває логістичну інфраструктуру, підкорює нові регіони.

З початку 2020 року в Україні прийняв перших клієнтів 61 новий супермаркет «АТБ», у тому числі й у нашому західному регіоні. П’ятнадцять магазинів відкрилися після капітальної реконструкції. Отже, мапа присутності найбільшої за багатьма показниками (асортиментом, чисельністю співробітників, кількістю магазинів, товарообігом тощо) торговельної мережі країни сьогодні включає 293 населених пункти. У містах, містечках і селищах всіх областей України працюють 1137 супермаркетів «АТБ».

Важливо зазначити, що розширення цієї мережі відбувається на основі довгострокової стратегії, розробленої ще в 2017 році. Вона включає в себе не тільки збільшення товарообігу та торговельних площ, але й впровадження сучасних інноваційних технологій в галузі енергозбереження, будівництва й архітектури. Для нових супермаркетів «АТБ» розроблена концепція енергоефективності. Вони пропонують клієнтам гідний рівень сервісу та комфорту. Вже приблизно третина торговельної мережі «АТБ» працює в оновленому форматі.

Разом із цим корпорація продовжує роботу з розширення та модернізації своєї логістичної інфраструктури, яка вже є однією з найбільш розвинених в країні. У поточному році планують запуск ще двох мультитемпературних розподільних центрів європейського зразка у Львівській і Одеській областях. Отже, їхня загальна кількість становитиме 11, що дозволить продовжувати стрімко нарощувати обсяг товарообігу. Це означає, що ще більше громадян України матимуть можливість купувати для своєї родини гарантовано свіжі продукти за демократичними цінами.

Читайте також  Понад 600 підприємців Франківщини отримають допомогу по частковому безробіттю

За підсумками першого півріччя 2020-го корпорація «АТБ» збільшила товарообіг на 19% (порівняно з аналогічним періодом 2019-го). Зараз цей показник становить 70,7 млрд грн. (включаючи ПДВ та акцизи) проти 59,4 млрд грн. у першому півріччі минулого року. Такі вражаючі темпи зростання товарообігу «АТБ» демонструє вже не вперше. У 2017-му цей показник становив 80,2 млрд грн., роком пізніше він виріс до 103,9 млрд грн., а у 2019-му – до 126,8 млрд грн. Завдяки цьому компанія створила десятки тисяч робочих місць, а мільйони гривень у вигляді податків і зборів спрямувала до бюджетів усіх рівнів, включаючи й міську скарбницю нашого Франківська. Це ті кошти, які йдуть на зарплати вчителям і медикам, на ремонт доріг, мостів, лікарень і розвиток інфраструктури загалом.

Своєю головною місією компанія вважає безперебійне постачання якісних продуктів для широкого загалу. Магазини «АТБ» пропонують клієнту понад 3,5 тисячі найменувань продуктів харчування та товарів першої необхідності. Цінова політика лідера вітчизняного ритейлу залишається незмінною вже більш як чверть сторіччя. Ціни в «АТБ» традиційно на 10–15% нижчі за середньоринкові.

«Ситуація з коронавірусом стала краш-тестом для операторів продовольчого ринку, в тому числі й для нас. Вважаю, що ми гідно пройшли це випробування. Для торговельної мережі «АТБ» ефективність, надійність, безпека є питаннями корпоративної стратегії. Сьогодні вони мають величезне значення ще й для продовольчої та епідеміологічної безпеки країни», – розповів голова Ради директорів, генеральний директор корпорації «АТБ» Борис Марков.

Нагадаємо, що навесні цього року почав працювати перший в Україні продуктовий інтернет-магазин «АТБ» повного циклу. В усіх містах, де є магазини цієї мережі, від прийому й обробки замовлення до його адресної доставки проходить менше однієї години. Для порівняння: це навіть менше часу, ніж зазвичай більшості з нас потрібно на похід до магазину!

Читайте також  В Україні послабили карантин: що дозволили

Також для підвищення рівня безпеки клієнтів під час карантину (сьогодні відбувається адаптивний період) компанія запустила сервіс попереднього замовлення. У цьому разі немає необхідності витрачати час на підбір товарів у торговому залі та їхню оплату в магазині. Все можна зробити заздалегідь в режимі онлайн, а потім просто прийти до супермаркету і, витративши лише кілька хвилин, отримати зібраний спеціально для тебе пакет. Швидко, безпечно та зручно!

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.