Шмигаль і Аваков здійснили повітряний моніторинг найбільш затоплених районів Івано-Франківщини.

“Удар стихії в Івано-Франківській області прийняли Верховинський, Косівський, Рожняківський райони. Фактично випало до 70% місячної норми опадів.

Це спричинило потужні потоки, які на своєму шляху руйнували, дамби, мости і переходи. Дністер розлився майже на 7 м – це рівень стихії 2008 року”, – зазначив Аваков.

За його словами, підтоплених населених пунктів наразі понад 200. До 29 селищ немає проїзду. В Івано-Франківській області загинуло три людини від стихії. Одна – зникла безвісти.

Загалом зруйновано 110 км автодоріг, 1850 м берегоукріплень та 90 мостів в Івано-Франківській області. Пошкоджено 429,7 км автодоріг та 130 мостів в Івано-Франківській, Львівській та Чернівецькій областях. Порушено транспортне сполучення із 34 населеними пунктами.

Міністр внутрішніх справ також зауважив, що наразі важливо зробити доїзд до населених пунктів, аби надавати людям необхідну допомогу.

“На другу половину дня очікуємо покращення погодних умов та згоду на виліт авіації МВС. Вертоліт вже завантажений продуктами харчування та необхідним обладнанням”, – сказав Арсен Аваков.

У відомстві також повідомили, що на сьогодні заплановано засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, для подолання наслідків паводків у Західній Україні направлено додаткові сили та авіацію МВС.

РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...


загрузка...