Продавці сувенірного ринку на Прикарпатті розбіглися, побачивши камери «Ревізора»

Команда провела ретельні перевірки в закладах Коломиї, а також зазирнула на найпопулярніший ринок українських сувенірів, який знаходиться поруч із мальовничим водоспадом в Яремче

revizor_prykarpattya

Та замість звичної карпатської гостинності «Ревізор» зустріли перелякані і розгублені погляди. Побачивши Вадима Абрамова і Анну Жижу з операторами, деякі продавці і взагалі… зачиняли свої точки і розбігалися!

Зумівши зловити нарешті одну продавщицю, ведучі почали перевіряти, що ж вона може запропонувати покупцям. Побачивши старовинну дублянку ручної роботи (їй, як виявилося, більше 50 років!), Вадим навіть не стримався і приміряв! Купити, правда, не наважився – дорого. Але, що найбільше вразило Аню і Вадима в цій торговій точці, так це продавщиця, яка розмовляє французькою!

Однак не обійшлося і без неприємних відкриттів. Вирішивши перевірити один із товарів на ринку, який вже встигли продати туристу з Одеси, «Ревізор» виявив, що він наполовину складається з синтетики! А покупцю його представили як 100% натуральний. Чи є такий обман звичною справою на цьому ринку?

Крім цього, команда проекту побувала в туристичній Коломиї і відшукала там не зовсім приємні моменти. Ресторан, який вражає красивим дизайном – з розвішеними навколо вишиванками, рушниками та килимами ручної роботи, а також стіни якого заповнені автографами українських і польських зірок, виявився не настільки хорошим щодо чистоти…

Однак перша нагорода сезону залишилася саме в Коломиї! «Ревізор» дав заповітну табличку… хостелу! Як це було, глядачі можуть подивитися просто зараз на YouTube-каналі проекту.

А повний випуск «Ревізора» в Яремче та Коломиї дивіться уже в понеділок, 12 вересня, о 19:00.

 

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.