Розплакалася і померла: однорічна дитина померла в нелегальному дитсадку – сусіди “виховательки” розкрили жахливу правду (фото)

У Запоріжжі в нелегальному дитячому садку померла дитина, якій було більше року.

В нелегальному квартирному дитсадку померла дитина - ЗНАЙ ЮА

Про це повідомляє “alexua.tv“.

Як відомо, дитячий садок працював у звичайній трикімнатний квартирі на 8-му поверсі житлового будинку.

Таким чином, повідомляється, що дитсадок був нелегальним, і він працював протягом п’яти років. А померлій дівчинці було трохи більше одного року.

Розташовувалося цей заклад у трикімнатній квартирі по вулиці Авраменка. Про це розповів інформаційний портал «Алекс». І ось, власниця квартири вирішила зробити з житла заклад, куди батьки зможуть приводити своїх дітей на весь день.

Але, мабуть щось не склалося. Бабуся померлої дівчинки, Наталія Шандиба говорить про те, що в п’ятницю, 29 травня, невістка привела дитину Олесю в цей дитячий сад вперше. Всього через годину вона померла.

Відомо те, що вона сильно плакала, із-за чого в наслідку її просто почало нудити, і маленька дівчинка захлинулася. Вихователька заявила, що дитина була хвора.

Пізніше також стало відомо про те, що господиня за дітьми зовсім не стежила, і вони постійно кричали, не хотіли вранці приходити туди. Працював дитячий садок близько п’яти років, і при цьому немає ні ліцензії, ні дозволу на роботу – нічого.

За словами начальника відомства Наталії Сиворакшы, мати померлої Олесі понесе покарання (штраф), адже вона добровільно віддала дитину в «квартирний дитсадок», який не є кваліфікованим закладом. Виховательку покарають більш суворо, і вже було відкрито кримінальну справу проти неї.

Сусіди жінки, яка доглядала за дітьми, стверджують, що вона недобросовісно слідкувала за ними. Проте нелегальний дитячий садок функціонував вже 5 років.

 

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.