Лікарі заявили про небезпеку масок для дітей до 2 років: головні правила

Медичні маски можуть бути небезпечні для дітей віком до двох років. При їх носінні існує ризик задушення, а також підвищується ймовірність заразитися вірусом.

Про це попередили лікарі Центру з контролю і профілактики захворювань США (CNC). Медики запропонували альтернативу засобам індивідуального захисту для немовлят.

Чи потрібно дитині носити маску?
Якщо дитина перебуває вдома тільки з постійними жителями і не контактує зі сторонніми людьми, їй не потрібно носити маску.

Вона також не потрібна, якщо дитина дотримується дистанції мінімум 1,5 метра від сторонніх людей, а також не контактує з поверхнями, на яких може перебувати вірус.

Під час прогулянки на відкритому повітрі дитині не потрібна маска, якщо вона дотримується дистанції мінімум 1,5 метра і не стосується столів, фонтанів, устаткування ігрових майданчиків і всього, що могли чіпати інфіковані люди.

Необхідно надіти маску дитині в місцях, де вона може контактувати з іншими людьми на відстані менше 1,5 метра. А також, якщо ви йдете з дитиною в аптеку, продуктовий магазин або до лікаря.

В яких випадках дитині не можна носити маску?
Дітям до двох років лікарі не рекомендують носити маску через ризик задухи.

Якщо у дитини утруднене дихання, вона недієздатна або не може зняти маску без сторонньої допомоги.

Маска не потрібна, якщо вона змушує дитину торкатися свого обличчя. Таким чином тільки підвищується ризик зараження.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.