В Івано-Франківську продукти і товари з WOG можна замовити через сервіс доставки Glovo

WOG та сервіс швидкої доставки Glovo оголосили про початок співпраці. З початку травня українці мають можливість замовити доставку готових страв із WOG Cafe та товарів з WOG Market, розташованих на АЗК мережі.

Послуга доступна на 56 АЗК WOG в 13 містах країни, де присутній сервіс Glovo: Києві, Івано-Франківську, Чернівцях, Дніпрі, Запоріжжі, Миколаєві, Полтаві, Сумах, Харкові, Вінниці, Житомирі, Чернігові, Черкасах.

В Івано-Франківську товари та продукти можна замовити з АЗК WOG “Довженка”.

Оформити замовлення можна через додаток Glovo для iPhone або Android. Отримати повну інформацію про доступний асортимент страв кафе та товарів маркету WOG можна у баблі додатку “Супермаркети”. Доставка замовлення буде здійснена менше ніж за годину. Оплатити замовлення можна готівкою на місці або в додатку за допомогою банківської карти.

Наразі до замовлення з WOG Cafe через додаток Glovo доступні гарячі напої, хот-доги та бургери, сендвічі, випічка та десерти. У маркеті мережі можна замовити напої, батончики та шоколад, цукерки, снеки, жувальні гумки, непродовольчі товари, а також слабоалкогольні напої за умови, що користувачу сервісу є 18 років. Поступово асортимент, доступний для замовлення через сервіс Glovo, буде поповнюватися.

«Завдяки співпраці з Glovo, ми розширюємо можливість використання пропозицій наших кафе та маркетів при АЗК, не виходячи з дому. На час карантину доставка готової їжі та продуктів до дверей – це не просто додатковий бонус сервісу, а необхідна реальність сьогодення. Але й після закінчення карантину для багатьох клієнтів покупки онлайн залишаться найбільш зручними та актуальними», – зазначив Максим Пятаков, керівник напрямку громадського харчування WOG.

«Glovo продовжує зростати – за час карантину вдвоє збільшилась кількість користувачів, які вперше скористалися нашим сервісом. Завдяки активному розширенню мережі партнерів та збільшенню зони покриття доставки, ми готові забезпечувати вибір та створювати нові можливості для наших користувачів», – коментує Дмитро Расновський, генеральний менеджер компанії Glovo в Україні.

Читайте також  Близько 90% всіх спалахів інфекційних захворювань пов'язані з продуктами харчування

Довідково

Мережа автозаправних комплексів WOG нараховує близько 500 об’єктів у всіх областях України. WOG є найбільшою українською монобрендовою мережею АЗС на вітчизняному ринку нафтопродуктів. Всі нафтопродукти в мережі WOG – виключно імпортного виробництва, і відповідають стандарту Євро-5. Поставки здійснюються з найсучасніших нафтопереробних заводів Румунії, Ізраїлю, Греції, Литви, Польщі, Білорусі та інших країн. Компанія активно розвиває супутні сервіси та послуги, зокрема, мережу WOG CAFE і WOG MARKET. Власники мережі WOG – Степан Івахів, Сергій Лагур, Софія Єремеєва і Роман Єремеєв.

Glovo – міжнародний сервіс доставки будь-чого, адже дає змогу придбати та доставити будь-який предмет чи продукт у межах міста. Квіти, суші, продукти з супермаркету чи ліки – за допомогою сервісу можна доставити будь-яку річ, яка поміститься до фірмового рюкзака кур’єра. Параметри об’єкту мають вкладатися у 40x40x30 см та важити не більше 9 кг.

На сьогодні щомісяця у всьому світі доставкою Glovo користуються понад 2,5 млн користувачів, кількість асоційованих партнерів досягає 20 000. Сервіс Glovo вже представлений у 298 містах по 22 країнах на трьох континентах: Європі, Африці, Центральній та Південній Америці.

В Україні сервіс Glovo розпочав роботу у жовтні 2018 року та вже представлений у Києві та ще в 18 містах – Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, Запоріжжі, Вінниці, Полтаві, Миколаєві, Херсоні, Чернігові, Черкасах, Житомирі, Івано-Франківську, Чернівцях, Сумах, Вишневому, Борисполі та Броварах.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.