США будуть протистояти агресії РФ в Україні

Аналогічну позицію зайняла і Великобританія.

1874240

США і Великобританія продовжать протистояти “російській агресії” в Україні. Про це заявив американський президент Барак Обама після переговорів з новим прем’єр-міністром Великобританії Терезою Мей перед початком саміту G20 в китайському місті Ханчжоу в неділю, 4 вересня.

“Великобританія підтвердила зобов’язання щодо трансатлантичної архітектури безпеки. Ми союзники по НАТО і бачимо світ однаково. Ми продовжимо протистояти російській агресії в Україні, продовжимо протистояти кіберзагрозам, боротися з терористичними мережами і щодо знищення ІД”, – заявив Обама.
Одночасно президент США зазначив, що без поступок з боку Росії буде складно перейти до нового етапу врегулювання конфлікту в Сирії.
“У нас є серйозні розбіжності щодо сторін, які ми підтримуємо (в Сирії, – ред.). Без поступок з боку Росії важко буде перейти до наступної частини (врегулювання, – ред.)”, – сказав він.
Водночас Обама зазначив, що “переговори з РФ щодо Сирії відіграють ключову роль” у процесі врегулювання конфлікту.
Зазначимо, що зустріч Обами і Мей стала першою з моменту її обрання главою кабінету міністрів Великобританії.
Як повідомляв Корреспондент.net, глави МЗС Польщі та Великобританії погодилися з необхідністю зберігати введені Євросоюзом проти Росії санкції до моменту реалізації мінських угод.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.