«Спалахи коронавірусу – не від походів у церкву чи відсутності захисту у медиків», – український лікар

Медик висунув свою версію причин зараження

Відомий рівненський дитячий лікар Павло Сільковський висловив у соцмережі Фейсбук свою думку про причини поширення коронавірусу.

Вони нестандартні:

Paul Silkovskyi Коли ви чуєте, що в Лаврі, в гуртожитку, чи в лікарні стався спалах коронавірусу, то це не тому, що люди пішли до церкви чи медики не мали відповідного одягу.

А тому, що здорові контактували з носіями в (а) закритому приміщенні (б) тривалий час.

Майже немає випадків зараження на вулиці під магазинами, біля церкви, на мийках тощо. Тому що там (а) відкритий простір і (б) контакт не є тривалим.

За словами Павла Сільковського, для того, щоб захворіти, недостатньо, щоб 1 чи кілька вірусів потрапили всередину. Потрібне певне критичне число, так зване вірусне навантаження. Тобто потрібно або створити високу концентрацію вірусів, або контактувати тривалий час.

Це дуже добре досягається в закритому просторі.

Саме тому, немає нічого поганого в тому, щоб виходити на вулицю, дихати свіжим повітрям, а дітям – проявляти фізичну активність.

Лікар вважає, що вірус у невеликій дозі може мати ефект вакцини, а не викликати хворобу.

Якщо припустити, що нас чекають наступні хвилі, можливо, більш агресивні, ніж ця, то ще питання, хто виграє: той, хто отримав імунітет зараз, чи той, хто вперше сконтактує тоді?

Той, хто гріється на сонці, порпається в городі чи навіть стоїть під церквою і має моральний спокій?

Чи той, хто сидить у квартирі, цілий день слухає статистичні жахи і п‘є корвалол?

Коли ви чуєте, що в Лаврі, в гуртожитку, чи в лікарні стався спалах коронавірусу, то це не тому, що люди пішли до церкви…

Gepostet von Paul Silkovskyi am Montag, 27. April 2020

 

Читайте також  “Тетяні було 33… Без мами лишилося двоє дітей”: Рідні померлої жінки від коронавірусу обурені діями лікарів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...


загрузка...