У Львові помер 39-річний дитячий хірург «Чорнобильської лікарні»

У четвер, 9 квітня, у Львові у віці 39 років помер дитячий хірург Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру («Чорнобильська лікарня») Мар’ян Захарусь. Про причину смерті у медзакладі не повідомляють. За даними ZAXID.NET, молодий лікар помер від важкої форми пневмонії, яка супроводжувалася супутніми захворюваннями.

«Сьогодні відійшов у вічність наш щирий друг, колега, молодий талановитий лікар, дитячий хірург, який урятував безліч життів Мар’ян Захарусь. Біль розриває душу й годі знайти слова втіхи для його рідних та близьких. Мар’ян, його щирість і доброта, назавжди залишаться в наших серцях», – йдеться у повідомленні на сторінці лікарні у Facebook.

Директор Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру Андрій Синюта у коментарі ZAXID.NET розповів, що Мар’ян Захарусь помер від важкої хвороби, не уточнивши подробиці. Аналізи на коронавірус показали негативний результат.

«Він був добрий хірург, спеціаліст. Як людина доброзичливий, життєрадісний. Це велика втрата», – зазначив Андрій Синюта.

Мар’ян Захарусь близько восьми років працював хірургом у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. Його знали і поважали багато батьків, які зверталися до нього зі своїми дітьми. Молодий лікар не був одружений. Без сина залишився батько.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.