Загрожує три роки: хворий на коронавірус з Житомира розкрив правду, як привіз хворобу. “Були лише в трьох”

Мешканець Житомира Вадим, якому загрожує три роки в’язниці за те, що він нібито приховував коронавірус і продовжував возити туристів до України, відкидає звинувачення.

На своїй сторінці у Facebook опублікував відео, в якому докладно розповів, як добирався додому, і хто з ним їхав.

За його словами, з 7 по 14 березня він разом зі своїм товаришем і його 11-річним сином знаходився в Австрії на гірськолижному курорті.

Він уточнив, що прилетіли з Австрії вони втрьох, без групи туристів або ще кого-то.

“Ніякої групи, ніяких друзів, ніяких туристів я не возив. У нас була приватна поїздка і нас було тільки три людини: я, мій товариш і його 11-річний син”, – підкреслив Вадим.

Він уточнив, що під час реєстрації в аеропорту його знайомий з Житомира просився в машину, щоб його підвезли до Житомира. Але Вадим відмовив, оскільки було багато речей і знайомому нікуди було сісти.

“Вночі 14 березня ми приземлилися в Жулянах. Нам перевірили температура, вона була нормальною тоді. Пройшли паспортний контроль, отримали багаж, сіли в машину і поїхали в Житомир”, – зазначив він

Вадим розповів, що рішення самоізолюватись він прийняв ще в Австрії, за три дні до повернення. Для цього йому підготували окремий будинок за містом, куди він попрямував відразу ж. Там він і перебував, поки 18 березня біля нього не піднялася температура.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.