Коронавірус в Україні: глава МОЗ терміново звернувся до українців

Міністр охорони здоров’я Ілля Ємець закликав українців до максимальної самоізоляції на період карантину в Україні через загрозу коронавірусу.

З таким зверненням він виступив в середу, 18 березня, підкресливши, що “ситуація вкрай серйозна, не ставте під загрозу своє здоров’я і здоров’я ваших близьких”.

“Влада ввела карантин. Обмежено режим роботи транспорту, закриті кафе, бари, ресторани. На жаль, багато хто сприймає ці заходи легковажно і нехтує встановленими протиепідемічними правилами і способами індивідуального захисту. Запишіть: карантин – це не канікули або відпустку. Якщо ви не пішли на роботу, це не означає, що треба ходити в гості до друзів.

Ми наполягаємо, щоб ви залишалися вдома. Самоізоляція – це нова життєва філософія всіх свідомих людей по всьому світу. Не будьте байдужими до друзів і знайомих. Всіма способами пропагуйте домашній режим. Прості речі рятують життя!” – сказав Ємець.

Він підкреслив, що влада робить “дуже правильні кроки” і в разі необхідності буде введений ще більш жорсткий режим “навіть якщо комусь це не подобається”.

“Під загрозою невидимого ворога всі державні органи синхронізовано працюють в посиленому режимі. Наш борг – захистити український народ. Друзі, піклуйтеся один про одного”, – додав міністр.

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...