Розповіли, люди якою з групою крові найбільше ризикують підхопити коронавірус

Люди з ІІ групою крові мають найбільше шансів заразитися новою коронавірусною інфекцією COVID-19, тоді як люди з І – найменше.

Роботу провели вісім дослідних установ у Китаї, зокрема й лікарні, які безпосередньо займаються прийманням хворих на COVID-19. Про це йдеться у статті китайських дослідників, опублікованій в MedRxiv, пише ТСН з посиланням на Global Times.

Дослідники проаналізували 2173 випадки зараження коронавірусом, і порівняли розподіл їхніх груп крові з показниками здорових людей, що мешкають в регіоні.

Медики дійшли висновку, що в людей з ІІ групою крові ймовірність зараження COVID-19 на 20% вище, ніж у людей з іншими групами крові, а люди з І групою крові мають найнижчий ризик зараження.

Клінічна вчена, яка не брала участь у дослідженні, заявив Global Times, що метод дослідження заслуговує довіри. “Статистичний результат наведений лише для довідки, і необхідні додаткові дослідження, щоб з’ясувати, чому люди з певними групами крові легше заражаються цією хворобою”, – додала вона.

Водночас експерт з громадської охорони здоров’я на прізвище Лі відкинув дослідження як незначне. Він наголосив, що різниця є невеликої, а отже всі люди потребують однакового захисту.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.загрузка...