“Зараз я зайнятий своїм лікуванням”: Андрій Данилко вперше розповів про хворобу

Вочевидь, Андрій Данилко, який вже багато років не веде активного життя в шоу-бізнесі, прийняв рішення вийти з підпілля. Одним з перших його кроків на шляху до нового витка популярності, стала участь в шоу «Слава +», яке виходить на «Люкс ФМ».

У своєму інтерв’ю «батько» Вєрки Сердючки відповів на багато питань, що цікавлять його фанатів. Справа в тому, що останнім часом в мережі ходять чутки про серйозну хворобу виконавця, яка, нібито, заважає йому вести сценічне життя. Як виявилося, ці домисли дійсно мали право на існування. Найбільше в своєму інтерв’ю Данилко розповідати саме про захворювання, з яким йому довелося зіткнутися. За словами виконавця, останнім часом він сильно додав у вазі, проте, зовсім не тому, що він багато їсть. «Зараз я зайнятий своїм лікуванням. Йдуть якісь зрушення, почав дуже мало їсти взагалі. Ось я поправився, пояснюю, ось я погано виглядаю, я ж поправляюся їжі », – зізнався Андрій.

Крім цього, за словами виконавця, він не зловживає спиртними напоями, хоча і не може назвати себе непитущим. На щастя, лікарям вдалося визначити причину таких змін в організмі Андрія Данилка, і тепер залишається лише сподіватися на його швидке одужання. «Це розв’язувана проблема, вона є, і я її вирішую.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.