У калушанина, шпиталізованого в інфекційне відділення, коронавірусу не виявили

Про це в соцмережі повідомив директор ДУ “Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» Руслан Савчук.

 

Руслан Савчук зазначив, що в калушанина лабораторно підтверджено грип A(H1/N1)pdm:

«У пацієнта з Калуша, який знаходиться в інфекційному відділенні, лабораторно підтверджено грип A(H1/N1)pdm. Це штам вірусу грипу був прогнозований ВООЗ на цей епідсезон».

Як повідомлляи “Вікна”, 1 березня з кашлем і нудотою, дискомфортом у грудній клітині калушанин звернувся до приймального відділення Калуської ЦРЛ. Встановлено попередній діагноз “грип”.

Пацієнт 27 лютого повернувся з Німеччини. 29 лютого він почав погано почуватися, температура піднялася до 38 градусів, повідомила заступник головного лікаря Калуської ЦРЛ Наталія Кінаш:

“Сьогодні зранку ХВОРИЙ ПОЇХАВ НА АВТОБАЗАР!!!! З погіршенням стану: кашель, нудота, дискомфорт в грудній клітці звернувся на приймальне відділення ЦРЛ в 10.30. Встановлено попередній діагноз ГРИП. Однак, враховуючи недавнє повернення хворого з- за кордону, працівники діяли по оперативному плану запобігання поширення коронавірусу. Хворий знаходиться на лікуванні в боксованому приміщенні інфекційної лікарні. Забрані всі вірусологічні аналізи та скеровані в обласну вірусологічну лабораторію. До доби очікуємо результат”.

За даними епідеміологічного анамнезу, чіткої вказівки, що хворий мав контакт з коронавірусом, немає. Однак медики вирішили перестрахуватись.

На території міста Калуш та Калуського району стаціонарним закkадом, який надає допомогу хворим із ознаками грипу, ГРВІ чи іншої інфекції, визначено інфекційне відділення Калуської районної лікарні (вул. Каракая, 25). Це зроблено для того, щоб не занести інфекцію у великий стаціонар в Підгірках, де знаходяться хірургічні відділення та пологовий будинок.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...


загрузка...