Папі Римському подарували ікону, написану на дошці від ящика для патронів

Ікона є символом страждань українського народу в результаті війни на Сході, що преобразилися в молитву, пояснили в УГКЦ.

Глава Української греко-католицької церкви Святослав (Шевчук) зустрівся з Папою Римським Франциском у Ватикані і подарував йому ікону Пресвятої Богородиці, написану на дошці від ящика для патронів. Про це повідомляється на сайті УГКЦ в суботу, 29 лютого.

“Блаженніший Святослав подарував Папі Франциску ікону Пресвятої Богородиці, яка розкриває обійми над українською землею. Ікона написана на дошці з-під ящика для патронів і є символом страждань українського народу в результаті війни на Сході, що преобразилися в молитву”, – йдеться в повідомленні.

Глава УГКЦ сказав Папі, що “ця ікона є голосом болю України і молитвою за справедливий мир в нашій країні”.

Святіший Отець запевнив Святослава в своїй постійній увазі до подій в Україні і молитвах за справжній мир для неї.

“Не тимчасові перемир’я, але щире прагнення до взаєморозуміння і діалогу можуть принести їй мир”, – сказав Папа Франциск.

В УГКЦ розповіли, що подарунок Святослава відноситься до колекції ікон “Страсті”, написаних на ящиках з-під патронів до п’ятої річниці війни на Донбасі. Кошти, отримані від продажу цих ікон, йдуть на потреби Першого добровольчого мобільного госпіталю ім. Миколи Пирогова – найбільшого недержавного госпіталю на Донбасі, де лікуються поранені українські військові.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.