Всі франківські медичні заклади матимуть єдиний механізм у формуванні тарифів на медичні послуги

У міській раді розповіли, як формували ціни на платні послуги в медичний закладах Івано-Франківська та на що будуть витрачатися ці кошти.

28 лютого у міській раді обговорили тарифи на платні медичні послуги в комунальних некомерційних підприємствах охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради.

Начальниця управління охорони здоров’я Марія Бойко каже, що зараз відбувається реформа фінансування охорони здоров’я. Всі франківські медичні заклади мають єдиний механізм у формуванні тарифів на медичні послуги.

Проєктом рішенням міської ради було визначено ціну, яку платитимуть пацієнти за надання медичних послуг. Перегляд тарифів може відбуватися раз на рік.

«НСЗУ і МОЗ рекомендують КНП мати платні послуги. На стендах у кожному закладі мають бути стенді з інформацію про те, скільки коштують послуги, кількість коштів, які надійшли за них та як їх використали», – каже Бойко.

Кошти, які будуть отримувати заклади, будуть використовуватися для статутної діяльності та мають спрямовуватися на розвиток закладу, інформує «Галка».

У ціну на платну послугу враховуються матеріали, які використовуються, час на процедуру, якій лікар на неї витратить, норми оплати праці, витрати на прилади та інше.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.