13-річному Богдану Хорольському потрібна пересадка донорського серця, вартість операції 5 млн грн

13-річному Богдану Хорольському з Дніпропетровської області  потрібна пересадка донорського серця. Батьки хлопчика просять про термінову допомогу – син у важкому стані, йдеться в сюжеті ТСН.

Операції хворий може просто не дочекатися, а тому, аби виграти час, йому потрібно вживити механічне серце. Таку операцію можуть зробити в столичному Інституті серця, однак її вартість – понад 5 мільйонів гривень.

До Києва  хлопчика привезли місяць тому у вкрай важкому стані. За цей час він лише два дні був у звичайній палаті, тепер увесь час  лежить у реанімації. Богдану важко дається кожне слово. Організм хлопчика виснажений.

На перший погляд звичайна ГРВІ дала ускладнення. У хлопчика почалися проблеми з серцем.

“Два роки ми боремося з цією хворобою. На жаль, безуспішно. Вона прогресує, особливо останнім часом”, – розповідає мама хлопчика Ірина Хорольська.

Богдану поставили діагноз – дилатаційна кардіоміопатія. Це означає, що його серце постійно розтягується й збільшується в розмірах і вже не може самостійно перекачувати кров. А тому будь-якої миті воно може зупинитися. Таке вже траплялося.

“Стан його різко погіршився. У нього була перикардія, гіпертензія. Він втратив свідомість. Нам довелось перевести його на штучну вентиляцію легень. Коли трубочку дістали і він почав дихати самостійно, він сказав “дякую”, – каже завідувачка дитячої реанімації Інституту серця Ірина Галамай.

Богдану потрібна термінова трансплантація. Та він може її не дочекатися. Тому єдиний вихід для нього – механічне серце – інакше кажучи – це місток до пересадки. Імплантувати такий штучний орган можуть у столичному Інституті серця.

“Механічне серце дозволить стабілізувати його стан, дозволить зберегти в хорошому стані його легені і печінку. І після цього вже можна буде думати про проведення планової трансплантації як другим етапом його лікування”, – пояснює Гаврило Ковтун, завідувач відділення трансплантації.

Читайте також  Трагедія на велике свято: посеред міста загадково загинула 13-річна дівчинка, залишивши послання (фото)

Із рідних у хлопчика тільки мама й старша сестра. Вони вже вичерпали всі свої ресурси і просять усіх небайдужих урятувати життя їхнього сина й брата.

“На жаль, сума для нашої сім’ї з двох людей непідйомна – це 5 мільйонів 238 тисяч.  Я дуже прошу всіх добрих людей, кому небайдужі дитячі долі, відчуйте хоч на хвилинку мій біль”, – каже мама Богдана.

Гроші на операцію збирає благодійний фонд “Серце на долоні”, який працює при Інституті серця. Зібрати кошти треба якомога швидше, адже час уже працює проти Богдана.

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ:

Благодійний фонд “Серце на долоні”

ЄДРПОУ 37432793

АТ КБ “ПРИВАТБАНК” м. Києва, МФО банку: 320649

р / р UA55 320649 00000 26001060714855

Призначення платежу: благодійна пожертва на придбання системи механічної підтримки серця Хорольського Богдана

За Вашим бажанням, можна зробити благодійну пожертву скориставшись карткою ПриватБанку на сайті фонду http://www.serdze.org.ua/ скориставшись кнопкою “Допомогти”

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...


загрузка...