У Франківську нагородили кращих спортсменів та тренерів 2019 року (ВІДЕО)

Спортсменів та тренерів Івано-Франківська відзначили за вагомі здобутки у 2019-му році. Нагороди, а також грошові премії отримали більше 30 осіб.

Спортсмени та тренери отримали грошові премії у розмірі від 1 до 3 тисяч гривень та нагородну атрибутику Департаменту молодіжної політики та спорту, пише Фіртка.

 

Кращі спортсмени та тренери за підсумками роботи у 2019 році:

– Балтажи Ольга – чемпіонка Європи з шашок-100 в командному заліку, бронзова призерка чемпіонату світу з шашок-100 в командному заліку;

– Волуйкевич Павло – чемпіон Європи з легкої атлетики у приміщенні серед спортсменів-паралімпійців з бігу на дистанції 1 500 м та 3 000 м;

– Григор Максим – чемпіон світу з хортингу серед дорослих в розділах «сутичка» та «двобій»;

– Гринишин-Крук Росана – чемпіонка світу та бронзова призерка чемпіонату світу з шашок-64 серед юніорів;

– Гончаренко Юлія – бронзова призерка чемпіонату Європи з боксу серед юніорів;

– Демчишин Данило – чемпіон Європи з таеквон-до серед дорослих;

– Зорій Олег – бронзовий призер чемпіонату Європи з веслування на каное серед юніорів;

– Зорій Святослав – чемпіон світу з кікбоксингу WKA серед дорослих;

– Іванюк Ілля – чемпіон Європи серед юніорів з таеквон-до;

– Кривоніс Марія – срібна призерка чемпіонату Європи з боксу серед молоді;

– Курілкін Данило – чемпіон світу з шашок-64 серед юніорів;

– Літанюк Валерій – володар командного кубку Європи зі спортивної ходьби;

– Сеник Станіслав – переможець ІІ Європейських ігор в складі збірної команди України у змішаній естафеті 4х400 м.;

– Слюсар Валентин – чемпіон світу з таеквон-до І.Т.Ф. серед юніорів;

– Соловей Віталій – переможець чемпіонату Європи з таеквон-до серед дорослих;

Читайте також  Смерть немовляти у Франківську: у департаменті охорони здоров'я не говорять про службове розслідування, а "б'ють на жалість"

– Фабуляк Вікторія – срібна призерка чемпіонату Європи з боксу серед молоді;

– Федосеєнко Володимир – срібний призер чемпіонату світу зі спортивного орієнтування серед спортсменів з порушенням слуху;

– Хашалов Федір – бронзовий призер чемпіонату світу з фітнесу;

– Фоя Нестор – чемпіон світу з кікбоксингу WTKA;

– Шуляр Юлія – срібна призерка чемпіонату світу з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку;

– Юдкіна Христина – володарка командного кубка Європи зі спортивної ходьби;

– Дмитрув Олександр – особистий тренер Валентина Слюсара;

– Дмитрук Тетяна – особистий тренер Олега Зорія;

– Єрузель Євгеній – заслужений тренер України з легкої атлетики, особистий тренер Павла Волуйкевича та Юлії Шуляр;

– Кондрат Василь – заслужений тренер України з боксу, особистий тренер Вікторії Фабуляк та Марії Кривоніс;

– Перегінець Михайло – Заслужений тренер України з легкої атлетики, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України, особистий тренер Станіслава Сеника;

– Соловей Катерина – Заслужений майстер спорту України з таеквон-до, особистий тренер Данила Демчишина;

– Соловей Олег – Заслужений тренер України з таеквон-до, особистий тренер Віталія Солов’я.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.



загрузка...