У Делятинському ліцеї відкрили басейн для дітей

У Делятинському ліцеї № 2 відкрили басейн при дошкільному підрозділі.

Привітати малечу завітало чимало гостей: народний депутат України Зіновій Андрійович, голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, голова Делятинської ОТГ Богдан Клим’юк, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Делятинської ОТГ Михайло Гаврилюк, директор Делятинського ліцею № 2 Василь Лейбюк, директор Микитинецького ДНЗ “Янголятко” Івано-Франківської міськради Галина Сич, міські депутати, батьки вихованців та громадськість.

Про це повідомили у пресслужбі Надвірнянської РДА.

“Завдяки спільним зусиллям та наполегливій праці здобули гарних результатів. Ми бачимо наочний приклад раціонального використання коштів. Здорові діти – це майбутнє нації України, відкриття такого басейну тільки сприятиме оздоровленню дітей, позитивно впливатиме на фізичний стан малечі та принесе чимало задоволення та радості”, – йдеться в повідомленні.

Також під керівництвом інструктора з фізкультури (плавання) Ольги Підлипної відбулася відкрита гра на воді новорічна казка “Золота рибка” на новий лад. У дійстві брали участь 28 дітей середнього, старшого і молодшого дошкільного віку, які презентували аквааеробіку та новорічний хоровод у воді.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...


загрузка...