Калушанин, котрий п’яним цькував лікарку швидкої на ДТП, отримав п’ять діб в’язниці

Шостого грудня цього року суддя Калуського міськрайонного суду Івано-Франківської області Олег Мигович виніс постанову про притягнення мешканця Калуського району до адміністративної відповідальності.


Ввечері 21 листопада нецензурно висловлювався в громадському місці, образливо чіплявся до медпрацівниці при оформленні ДТП в Калуші. Він був найактивнішим з тих, хто запідозрив медпрацівницю у алкогольному сп’янінні. Жінку у грубій формі змусили проходити огляд на сп’яніння (ВІДЕО).

У судовому засіданні чоловік вину у вчиненні правопорушень визнав та пояснив, що дійсно він виражався нецензурними словами в присутності інших громадян. Всього, що відбувалось точно не пам’ятає, оскільки перебував в стані алкогольного сп’яніння. У вчиненому розкаявся, просив суворо не карати.

Враховуючи характер і ступінь суспільної небезпечності вчиненого, особу винного та обставини справи, суддя постановив визнати особу винуватою та призначити стягнення у вигляді 5 діб адміністративного арешту. Про це “Галку” інформує Калуський міськрайонний суд.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.