Кабмін схвалив гарантовану ціну на газ для населення на зиму

За словами прем’єра, це дозволить уникнути тарифних стрибків навіть у разі припинення транзиту російського газу з 1 січня 2020 року.

Кабінет міністрів України прийняв рішення про введення гарантованої ціни на газ для населення на рівні 8 тисяч гривень за 1 тисячу кубометрів, що дозволить запобігти можливому тарифному стрибку навіть у разі припинення транзиту російського газу через Україну з 1 січня 2020 року.

Про це повідомив на брифінгу прем’єр-міністр Олексій Гончарук. “Цієї зими українець буде захищений від коливань ціни на газ. Відповідно, рішення сьогодні – гарантована ціна на газ – ми на засіданні прийняли. У нас повне розуміння з компанією “Нафтогаз”, і ми домовилися, що на період опалювального сезону ми цю ціну точно забезпечимо”, – сказав він.

За словами прем’єра, думка, що новий контракт на транзит газу не буде підписано, і з 1 січня в Україні різко зростуть ціни на газ і, відповідно, на комунальні послуги, є невірною.

“Рішення, яке ми сьогодні прийняли, ми гарантовано захищаємо українців від негативних проявів коливань ціни на газ цієї зими”, – зазначив він. У телеграм-каналі Гончарука наголошується, що ціна на газ в платіжках буде на рівні 8 гривень за кубометр протягом всього опалювального періоду. “Кожен українець відсьогодні може підключитися до спеціальної програми “Гарантована ціна на газ”.

Це означає, що ціна на газ в платіжках буде на рівні 8 гривень за кубометр протягом всього опалювального періоду. Це рекордно низька ціна для опалювального сезону за останні два роки”, – написав прем’єр.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.