Кабінет міністрів України звільнив Романа Василишина з посади заступника міністра охорони здоров’я

Кабінет міністрів України звільнив Романа Василишина з посади заступника міністра охорони здоров’я.Відповідне розпорядження за підписом прем’єр-міністра Володимира Гройсманаоприлюднено на сайті уряду.Крім того, іншим розпорядженням Кабмін звільнив ще одного заступника глави МОЗ Віктора Шафранського.

 2_e2a0c
Його – за власним бажанням.

Як відомо, 27 липня уряд також призначив виконувачем обов’язків міністра охорони здоров’я першого заступника міністра Уляну Супрун. Відповідне розпорядення №550 також опубліковано на сайті уряду

Василишина разом із головним лікарем урологічного відділення Олександрівської лікарні Києва Юрієм Серняком затримали в ніч на 8 липня за підозрою у хабарництві.

Під час обшуку у них було вилучено понад 50 тисяч доларів, 320 тисяч гривень та 2,5 тисячі євро.

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що Василишин організував систему поборів з лікарів. Зокрема, він отримував від 50 до 100 тисяч гривень поборів лише з урологічного центру Олександрівської лікарні, керівником якої він був раніше.

Дніпровський райсуд застосував до Василишина запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у сумі 2 856 тисяч гривень.

Згодом заставу за нього було внесено, і він вийшов з СІЗО. 13 липня Кабмін відсторонив Василишина від виконання обов’язків.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.