“Впав на ніж головою”: 9-місячний хлопчик трагічно загинув на очах у матері

“Впав на ніж головою”: 9-місячний хлопчик трагічно загинув на очах у матері

У Скадовську немовля нанизалось головою на ніж: помер в реанімації

У суботу, 21 вересня Скадовську трагічно загинуло 9-місячне немовля.

Мама готувала на кухні, її син сидів поруч за столом на дитячому стільчику. На столі лежав ніж.
Мама не помітила як дитина нахилилася до тарілки і нанизалась головою на лезо ножа. Хлинула кров, немовля впало зі стільця і ​​розбило голову об підлогу. «Швидка» відвезла його в реанімацію, але врятувати його не вдалося – дитина померла.

Поліція з’ясовує обставини трагедії і умови, в яких жила дитина. Раніше до його батьків в правоохоронних ніяких претензій не виникало – сім’я не стоїть на обліку, як асоціальна.

Раніше повідомлялось, що в селі Стрілкове Генічеського району стався жахливий інцидент – потонула дівчинка 6-7 років.

Про це в Facebook повідомила волонтер Ольга Данилова.

За словами жінки, дитину намагалися врятувати відпочиваючі своїми силами, але “це було нереально”. Вона додала, що дитину на надувному крузі відносило далеко у відкрите море.

“На пляжі немає рятувальників, водної техніки яка може швидко відреагувати і врятувати життя. Про який туризм всі говорять, коли люди постійно тонуть в водах Азовського моря? Коли підприємці, господарі баз відпочинку не беруть на себе відповідальність за життя людей. Чому немає рятувальників, знаючи про ситуацію на курорті? Чому немає чергового патруля МНС? Хто дав дозвіл і підписав документи на підприємницьку діяльність? Питань чому, насправді дуже багато “, – написала вона.

РЕКЛАМА:

Джерело.