“Це вам не пафосні діти Порошенка”: У Мережі обговорюють шкільні фото доньки Зеленського. Ну просто копія тата

У мережі з’явилися шкільні фотографії старшої дочки Володимира Зеленського – Олександри.

“Це вам не пафосні діти Порошенка”: У Мережі обговорюють шкільні фото доньки Зеленського. Ну просто копія тата

15-річна Олександра Зеленська вчиться в 9-му класі Новопечерськоъ школи в Києві. «Страна» поділилася шкільними фотографіями дочки президента, знайденими в соцмережах.

Судячи по знімках, Саша – звичайний підліток, яка, незважаючи на положення свого батька, не прагне до слави і дорогих речей. Відомо, що вона бере активну участь у шкільних заходах і добре вчиться. Сама дівчина розповідала, що її середня оцінка – 9 балів.

За словами Саші, найбільше вона любить українську, англійську мови та інформатику, добре малює і в майбутньому планує зосередити свою діяльність саме в творчій сфері. Крім того, відомо, що дочка Зеленського займається співом, тенісом і тайським боксом.

Серед знімків Саші, опублікованих в мережі, є кілька фото зі шкільних заходів. На одному з них вона зображує ангелика-листоношу на День святого Валентина.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що 2 вересня син президента Володимира Зеленського, 6-річний Кирило, пішов у перший клас. Про це повідомила перша леді Олена Зеленська у себе в блозі в Інстаграм. За її словами, для їх сім’ї це був особливий день.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...