Калуська красуня підкорила серце переможця всесвітнього конкурсу «Міс і Містер Глухі-2019» (фото)

Випускниця Калуської СЗОШ-інтернату ступенів №2 Івано-Франківської обласної ради та Міс УТОГ-2019 Вікторія Поліщук взяла участь у всесвітньому конкурсі Miss-Mister Deaf World & Europe & Asia. Після повернення дівчина завітала в редакцію «Вікон», щоб поділитися враженнями.

Калуська красуня підкорила серце переможця всесвітнього конкурсу «Міс і Містер Глухі-2019»

Українське товариство глухих представляли переможці Всеукраїнського конкурсу краси “Міс та Містер УТОГ-2019” — Вікторія Поліщук та Петро Мендришора — Чернівецька обласна організація УТОГ. За результатами конкурсу вперше за всю 19-річну історію існування конкурсу представник України здобув титул Містер Глухий Європи 2019 (Mister Deaf Europe 2019), інформують “Вікна”.

Нагадаємо, що в травні Калуська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів №2 Івано-Франківської обласної ради звернулася з проханням допомогти коштами учениці 12-го класу Вікторії Поліщук, яка представлятиме Україну в Міжнародному конкурсі краси «Міс і Містер Глухі у світі, Європі та Азії 2019».

Конкурс відбувся а місті Мбомбела, провінція Мпумаланга, Південно-Африканська Республіка. Вартість проїзду на конкурс склала 35 000 гривень.

Як розповіла Вікторія, користувачі соцмережі відгукнулися на прохання і вдалося зібрати близько 6 000 гривень. Проте до останнього поїздка була під загрозою, адже не вистачало чималої суми. На прохання директора СЗОШ-інтернату ступенів №2 Івано-Франківської обласної ради Роксолани Караїм відгукнулися міський голова Ігор Матвійчук та депутати Калуської міської ради. Усі необхідні кошти було виділено з фонду виконання депутатських повноважень та повноважень міського голови, а також за рахунок програми розвитку культури міста.

У розмові з «Вікнами» Вікторія Поліщук зізналася, що сама вирішила стати красунею і сама добивається поставленої мети. До міжнародного конкурсу Miss-Mister Deaf World & Europe & Asia готувалася також самостійно: вивчила танець хіп-хоп, орендувала сукні та національний стрій, вивчила жестовою мовою пісню «Білі троянди». Також 18-річна дівчина самостійно, без супроводу, вирушила в ПАР.

Читайте також  У Москві радикали напали на учасників пікету проти війни в Україні

Участь у всесвітньому конкурсі взяли 11 дівчат і 9 хлопців з багатьох країн світу.

Калушанка дуже хвилювалася, адже з не було сурдоперекладача:

«Ми не знали ні англійської, ні німецької мови. Та до нас дуже уважно віднеслися, супроводжували всюди. У аеропорту нас зустріли організатори конкурсу, і ми їхали ще чотири години автобусом. Нас поселили в готелі, сказали не виходити на вулицю, бо тут багато бандитів. Всюди возили автобусами. Вечорами життя ніби завмирає: зачинені магазини, ніде не видно жодної душі. Люди живуть украй бідно».

Для учасників конкурсу організували цікавий відпочинок з купанням в озері, пікніком. Конкурсанти також побували в Національному парку-сафарі, де слони, тигри, леви гуляють на волі. Також Вікторія вперше побачила африканські танці місцевих племен.

Спілкуватися з конкурсантами було важко, зізнається Вікторія, адже мова жестів відрізнялася, а англійською дівчина володіє недостатньо:

«Спершу нам було важко спілкуватися. Виявилося, що в кожній країні — своя жестова мова. Є загальносвітова жестова мова, але в Україні її чомусь не вивчають. Проте за один день ми всі перезнайомилися, почали розуміти одне одного».

Проте це не завадило їй отримувати знаки уваги від конкурсантів-чоловіків. А володар титулу Mister Deaf World з ПАР не полишає інтернет-спілкування з дівчиною та запрошує в гості.

Найбільше Вікторії запам’ятався конкурс запитань від суддів:

«На запитання, що таке щастя, я відповіла, що це моя сім’я. Найбільша моя підтримка — це мама».

Нині дівчина вступила на навчання в Києві і вивчатиме готельно-ресторанний бізнес. А ще — готується до нових конкурсів краси:

«Після участі в конкурсі щемило серце, плакала, що не перемогла і зареклася брати участь в подальших конкурсах краси. Проте не минуло й кількох днів, як зареєструвалася на новий конкурс».

Читайте також  60-річна українка стала найкрасивішою бабусею світу (фото і відео)

Довідка. Вікторія Поліщук — активна учасниця Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів: «Назустріч мрії», «Школа має талант», «Повір у себе», Robofirst, «Ерудит». У лютому калушанка перемогла у Всеукраїнському конкурсі краси «Міс і Містер УТОГ-2019» в Києві. Журі обрало Вікторію представляти Україну на Міжнародному конкурсі краси.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...


загрузка...