Постраждати може кожен: автомобілі українців опинилися перед серйозною загрозою

Автомобіль відомого харківського журналіста опинився в полі зору зловмисників, і свої досвідом чоловік поділився з читачами.

Про інцидент, який стався з ним на вихідних, Павло Федосенко написав на своїй сторінці в Фейсбуці.

За словами автора, він приїхав в гіпермаркет “Епіцентр”. Коли намагався закрити машину, електронний ключ не спрацював. Павло про всяк випадок вийняв батарейку, перевірив ще раз все, але результат був той же. Що відбувається, пояснив йому випадковий свідок спробу журналіста закрити авто.

“А тут ні у кого не спрацьовує, я свою взагалі відкрити не можу. Якісь с*ки блокують сигнал, а потім обносять машини”, – розповів чоловік.

Федосенко додав, що був не єдиним у той момент, хто зіткнувся з подібним:

“І реально, кілька бідолах із сумними обличчями стоять, ключі в руках крутять. Від’їхали в інший кінець парковки – все ок. Загалом, майте на увазі”.

У коментарях користувачі поділилися власним досвідом по цій темі.

“У мене біля екопарку кілька років тому закоротило з іншою машиною, не могли вимкнути сигналізацію, клему навіть знімали, не допомагало. Причому сигналізація без електронного брелока, звичайнісінька і у мене, і у другої машини. Потім теж сказали, що злодії зчитують. А у нас х*ін, що зчитаєш, але заглючило”, “На Гоголя постійно промишляють, один у машині сидить – “відкривачка”, другий по машинах “лазить””, “Те ж було років зо два тому на ХТЗ, Миру, 24. Вийшов до машини, а вона не реагує на відкривання. Думав, що брелок сіл, взяв інший – те ж саме, а в метрах 10 стоять два х….я, руки в кишені тримають. Я просік, що хтось блокує сигналку, дістав телефон, сфоткав їх, відкрив машину ключем. Поки вантажив сумки, вони віддалилися в парк, і брелок спрацював, їх фотки на форумі упізнали, в центрі часто були помічені….”, – пишуть під публікацією.

Читайте також  В Івано-Франківську розлючений молодик побив вікна в кафе

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...


загрузка...