Прокляття покинутої жінки: у Калуші екстрасенси розгадали таємницю смерті нареченої напередодні весілля

28 серпня на СТБ вийшов випуску містичного реаліті «Слідство ведуть екстрасенси».
Олена Курилова та Рубіна Цибульська розбиралися, чому загинула молода дівчина з міста Калуш, Івано-Франківської області, так і не дочекавшись свого весілля після пропозиції руки і серця від коханого.

Результат пошуку зображень за запитом "Прокляття покинутої жінки: у Калуші екстрасенси розгадали таємницю смерті нареченої напередодні весілля"

8 березня 2019 роки хлопець на ім’я Михайло приїхав додому до своєї дівчини Тетяні з букетом із ста однієї троянди. У присутності її мами молода людина, як в красивих фільмах про любов, встав на одне коліно і зробив пропозицію. Для дівчини це був один з найщасливіших днів у її житті. Але весілля так і не відбулося. На наступний день після пропозиції наречена потрапила в реанімацію, а незабаром померла.

Убиті горем батьки вважали, що раптова і дивна смерть дочки була не випадковою. І що їх Таню затягла на той світ якась потойбічна сила. Мама загиблої – Тетяна – була впевнена, що дочку забрав на той світ покійний брат. Він приснився дівчині напередодні цих страшних подій і назвав точну дату її смерті.

А найжахливіше, що тільки чотири роки тому мама Тані поховала і свого сина Сергія. Причина смерті – інсульт. Хлопцеві було всього 26 років. А перед смертю, як і сестру, його мучили сильні судоми, після чого він впав у кому. Так само несподівано і дивно обірвалося його життя. У Сергія залишилися дружина і маленька дочка.

Екстрасенси з’ясували, що вся біда в родині – через смертельне прокляття покинутої вагітної жінки.

Її залишив батько загиблої Тетяни та одружився на її матері, яка після розлучення виховувала сина Андрія. Жінка розповідає, що нещасна покинута приходила до них додому та жахливими словами кляла її та всю сім’ю.

Читайте також  Курка по-італійськи та кебаб із сиром: у Франківській гімназії ввели меню від Клопотенка (ФОТО)

Екстрасенси розповіли, що прокляття вагітної було настільки сильним, що вплинуло на дітей.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...


загрузка...