Зупинилися у “Токіо Стар” на одну ніч: показали фото загиблих матері та її 10-річної доньки

Олексій Долгих приїхав у Одесу з дружиною і 10-річною донькою. Чоловік 15 років працює на заводі і цього літа отримав путівку на море в Затоку. У готелі “Токіо Стар” сім’я зупинилася всього на одну ніч. 17 серпня мали виїхати до місця відпочинку.

42-річна жінка та її 10-річна донька із Сумщини загинули під час пожежі в "Токіо Стар" у Одесі. Не змогли вийти із палаючого номеру

Коли вогонь вирував у коридорі, чоловік кинувся за вогнегасником. Але повернутися в свій номер уже не зміг. Рятувальникам, які проходили повз, повідомив, що в кімнаті №825 знаходяться жінка і дитина, які потребують допомоги. Вони пішли в той бік, але назад не поверталися. Тоді впала стеля, чоловік біг по палаючому пластику поки міг, пише Думская.

Із опіками ніг і спини Олексій був госпіталізований. Його дружина і дочка так і не вибралися з палаючого номера.

Сумчанин Олексій Долгих приїхав у Одесу з дружиною і 10-річною донькою. Отримав путівку на море в Затоку. У готелі «Токіо Стар» сім'я зупинилася всього на одну ніч

Ще деякий час Олексій Долгих буде на лікуванні. Його дружину днями поховали в Сумській області. Із тілом доньки ще працюють експерти. Проте на те, аби забрати тіло доньки додому – у чоловіка немає грошей.

Кияни 24-річний Євген та 23-річна Маргарита, які загинули у пожежі “Токіо Стар”, приїхали до Одеси лише на день погуляти. Після ночівлі у готелі мали вирушити додому до столиці. 16 серпня о 23:16 вони ще були на зв’язку. Товариш запрошував їх на ночівлю до себе, проте Євген відмовився. Померли в готельному номері, тримаючись за руки.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...


загрузка...