Шість років страждань і сумний фінал: Померла “Міс Європа-2014” (фото)

“Міс Європа-2014”, сербська модель Діяна Мілойковіч, померла у віці 33 років. За даними The Mirror, красуня тривалий час боролася з раком, але той виявився сильнішим за неї, повідомляють Патріоти України.

Уточнюється, що реабілітації та лікування тривали шість років, протягом яких Мілойковіч активно вела свою сторінку в Instagram і ділилася з шанувальниками досвідом. У неї діагностували інвазивний рак матки. Метастази вразили й інші органи.

Стан Діяни різко погіршився влітку 2019 року. Їй терміново знадобилося переливання крові, але процедура не допомогла, і дівчина померла 22 липня.

Її колишній хлопець Стефан Карич всіляко підтримував під час боротьби з раком, не дивлячись на те, що вони розлучилися. Молодий чоловік поголився на лисо на знак солідарності та вибив тату з її обличчям. Після звістки про смерть моделі він написав зворушливий пост, в якому згадав, якою чудовою людиною була Мілойковіч.

“Дякую за всі дні, проведені з тобою, дякую за кожну посмішку, за кожну сльозу, за кожен добрий ранок і ніч! Я ніколи не забуду тебе і не перестану любити тебе в іншому житті, я в цьому впевнений”, – написав він.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.