Показали перше фото звільнених із полону українців

З’явились перші фото звільнених українських полонених, яких привезли до Мінська.

Чоловіків доправили з Ростова-на-Дону до столиці Білорусі, звідки вони поїдуть до Києва. Відповідне фото публікує “112 Україна”.

Зокрема, серед звільнених з полону – Дмитро Великий, Яків Веремейчик, Едуард Міхеєв і Максим Горяїнов.

Варто зазначити, що Дмитро Великий перебуває в Україні в розшуку за дезертирство. За даними ЗМІ, він дезертирував з військової частини і виїхав на заробітки до Росії, де його затримали і передали на окупований Донбас.

Якова Веремейчика затримали разом із Юрієм Євтушком у сірій зоні зі зброєю за незрозумілих обставин. Повідомлялося, що вони самовільно залишили розташування своєї військової частини. Євтушок після затримання став героєм російських пропагандистських відео, у якому його водили окупованим Луганськом, показували всі місцеві “видатні місця”, а сам він постійно вибачався за “обстріли цивільних”.

Також передали Максима горяїнова, одного із восьми полонених українців у травні цього року, коли на окуповану територію заїхала ціла вантажівка з військовими ЗСУ. За даними дружини одного із військовополонених, саме Горяїнов був за кермом вантажівки і заїхав на територію, підконтрольну бойовикам.

У четвер, 27 червня, Віктор Медведчук без відома президента Володимира Зеленського провів переговори з представниками ОРДО Денисом Пушиліним і ОРЛО Леонідом Пасічником, в результаті яких вдалося досягти домовленості про звільнення 4 українців.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...


загрузка...