“Зірки” тішитимуть калушан не один, а два дні. Оприлюднена дата Дня міста

Через стихію, яка кілька разів пронеслася Калушем у травні, міська влада відмінила святкування Дня міста. “Вікнам” стало відомо про зміни в програмі святкування і коли відбудеться День міста.

Скасоване через негоду святкування Дня міста Калуш відбудеться 13-14 липня. Про це в коментарі “Вікнам” повідомив міський голова Ігор Матвійчук. До Калуша приїде анонсований раніше “зірковий” гість — гурт KAZKA та, як з’ясувалося, інші відомі українські виконавці.

Нагадаємо, в травні День міста в Калуші було скасовано через негоду, яка пронеслася краєм. Тоді на невідомий термін було перенесено всі заходи, які мали відбутися на площі Героїв та в міському парку культури і відпочинку імені Івана Франка.

Зокрема, було скасовано джазовий фестиваль на площі Героїв, відкриття пам’ятного знаку розстріляним учням торговельної школи, фестиваль бігусу і концерт відомих виконавців.

Цього разу KAZKA таки виступить із нагоди Дня міста в суботу, 13 липня. Щодо інших заходів, то управління культури узгоджує дату та подробиці програми.

А от 14 липня на калушан чекає сюрприз — ще один концерт за участі “зірок”. За інформацією “Вікон”, це буде культовий гурт “Кому Вниз”, дворазовий номінант музичної премії YUNA, відомий під псевдонімом Ivan Navi, та гурт “НеАнгели”. Розширена концертна програма відбудеться, за словами міського голови, за фінансування спонсорів.

Оскільки дійство відбудеться в розпал виборчої кампанії до Верховної Ради України, не виключено, що фінансування взяв на себе один з кандидатів у нардепи.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.