Жодного разу не почула про Революцію гідності, РФ, ЄС та НАТО – Геращенко про інавгурацію Зеленського

Новообраний президент України Володимир Зеленський під час промови у Верховній Раді жодного разу не згадав про Революцію гідності, Росію, ЄС та НАТО.

Про це на сторінці в Facebook написала народний депутат Ірина Геращенко.

“Перехвилювалася – один раз, коли головуючий випадково пропустив в списку високих гостей президента Латвії, але ми швидко це виправили. Почула – про звільнення політв’язнів і територій. Для мене це правда дуже важливо … Як і про Європу в головах. Жодного разу не почула – Революція гідності, РФ, ЄС, НАТО, перемога. Для мене це теж важливо і показово.

Виграла – з десяток парі, що буде довчасний розпуск ВР, хоч це й не конституційно (але хто ж на такі “дрібниці” звертає увагу в епоху боротьби за лайки). Звернула увагу – вже не слуга народу, а, навпаки, народ, кожен з народу несе відповідальність за ситуацію в країні”, – написала Геращенко.

Також Геращенко наголосила, що “втішена: мирною і цивілізованою передачею влади, демократичними президентськими виборами і повагою, яку ВР демонструє до інституції президенства, незалежно від прізвища”.

“Не тішить: низька політична культура і культивація неповаги до інститутів держави, незалежно від осіб і прізвищ. Усміхнулася – коли , нарешті, дали булаву: я завжди за здійснення всіх мрій. Як давня і палка прихильниця європейських традицій, шаную традицію ста днів, коли в нової влади і суспільства – медовий місяць і ці сто днів всі дають для проведення перших важливих кроків, на які отримано такий високий мандат довіри”, – додала Ірина Геращенко.

Також Геращенко побажала успіху новій команді на благо України, бо Україна понад усе.

“Настрій – хороший. Тому що Україна – понад усе і попереду багато роботи. Тим більше в конструктивній опозиції. Посади і статуси – то все другорядне. Головне – принципи і пріорітети, а вони незмінні. Й точно не залежать від виборів”, – написала політик.

Читайте також  «Мій тато – Ангел»: як живуть дружина та син Героя України Андрія Кизила

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.