Зеленський вибиратиме глав ОДА серед мільйонів українців: кожен може стати членом команди

Володимир Зеленський розповів про призначення нових глав ОДА

Новообраний президент України Володимир Зеленський на зустрічі з представниками великих міжнародних рекрутингових і агентств.


Про це повідомляють ЗМІ.

Наразі вже відомо, що Володимир Зеленський обговорював з представниками компаній ініціативу проведення прозорого конкурсу на посади голів ОДА.

Відомо, що у зустрічі з новообраним президентом взяли участь Ілона Шарова (Hudson), Роман Бондар (Оdgers Вerndtson), Олексій Долгих (Bayden), Юлія Згеева і Ігор Габузенко (Ward Howell).

“Ми дійсно хочемо знайти нових талановитих людей, хороших фахівців, які поділяють наші цінності. Це не популізм, це – наша мета. І ми розуміємо, що знайти кращих фахівців, які мають високі компетенції і орієнтовані на конкретні результати, не дуже просто. Тому хочемо запросити вас до співпраці в цій сфері “, – зазначив Зеленський.
При цьому він додав, що вже є кілька кандидатур на посаду керівників державних адміністрацій.

“Але і тут нам потрібна ваша допомога з інструментами адекватної оцінки цих людей. Тому що в цілому ми хочемо провести прозорий конкурс на ці посади, знайти кращих менеджерів, які прагнуть до позитивних змін в своїх регіонах, мають стратегії розвитку і здатні залучати локальні і іноземні інвестиції “, – вказав він.
Крім того під час зустрічі обговорювались головні критерії, яким повинні відповідати кандидати на посади. Серед основних: професіоналізм, знання регіону, авторитет в місцевих громадах, добропорядність, хороша репутація, досвід управління системами такого рівня.

“Всі учасники зустрічі підтримали ініціативу Володимира Зеленського, пов’язану з кадровою політикою, і задекларували свою готовність до співпраці з командою новообраного президента”, – наголошується в повідомленні.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.