“Фура збиває Зеленського і з’являється біла доріжка…”: В телеграмі Порошенка опублікували скандальне відео проти опонента

Штаб кандидата у президенти Володимира Зеленського порадить кандидату посилити охорону після публікації у Telegram-каналі причетному до президента Петра Порошенка відео, де фура збиває Зеленського.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Зеленського.

“О 21:34 10 квітня на офіційному Telegram-каналі Президента України Петра Порошенка, було опубліковано відео, де фура збиває Володимира Зеленського”, – запевнили у штабі Зеленського.
Команда Зеленського вважає, що відео змонтовано на основі останнього рекламного ролика, який вийшов вранці цього ж дня.

У штабі кандидата відзначають, що 7 квітня на офіційній Facebook-сторінці вийшло звернення президента, де він пояснює виборцям про те, що він все зрозумів, усвідомив і тепер зміниться.

“В даному відео Порошенко закликає приєднуватися до нього, а на ролику і в описі до публікації є посилання на його новий сайт euua.org.”, – пишуть в Зе!Команді.

Посилання на Telegram сайту в Порошенка немає, лише на власний, але після реєстрації на сайті, користувачу приходить СМС з посиланням на Telegram сайту, де опубліковано відео про Зеленського.

“Не зрозуміло, Петро Олексійович насолоджується кадром, як фура збиває Володимира Зеленського, або може він отримує задоволення від білої доріжки, яка з’являється після…”, – зазначається на сайті Зеленського.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.загрузка...