Португалія розійшлась миром з Ісландією

Збірній Португалії в останньому матчі першого туру Євро-2016 не вдалось довести до перемоги матч з дебютантом фінальних частин Чемпіонатів Європи — командою Ісландії.

696002

Відкрив рахунок на 31-ій хвилині матчу один з найактивніших гравців на полі — португалець Луїш Нані. До слова, у матчі в нього було ще два хороших моменти, однак в першому таймі ісландців врятував воротар, а у другому м’яч пролетів у сантиметрах від штанги.

Натомість у другому таймі забити вдалось збірній Ісландії — одній із сенсацій відбору до Євро-2016, яка залишила за бортом фінальної частини, збірну Нідерландів. Рятівний м’яч на 51-ій хвилині забив Біркір Б’ярнарсон.

Вирвати перемогу для Португалії міг Кріштіану Роналду, однак на 84-ій хвилині з лінії воротарського майданчика він головою пробив прямо у голкіпера.

До слова, в першому матчі в групі F збірна Угорщини несподівано перемогла своїх сусідів австрійців з рахунком 2:0.