Франківці за лічені дні потрібно зібрати кошти на лікування

Франківка, яка бореться з онкологією потребує допомоги у лікуванні.

Про це у соцмережі повідомила активістка Людмила Лінник.

“Галі дуже потрібна наша з вами допомога! У цій сім’ї дуже складна фінансова ситуація. Галя з липня минулого року лікується. Рак з’їв усі їхні заощадження. Вона має шанси на одужання! Великі шанси!
Ціна питання – 100 тисяч грн! 25 тисяч треба вже на четвер, 4 квітня! А Галя має зараз всього 8″, – йдеться у дописі.

РЕКВІЗИТИ для допомоги:

ПриватБанк: 4149 4390 0704 6406 (Бальцій Галина Дмитрівна)

Давайте ми докладемо зусиль і зробимо диво для Галі в часі Великого Посту! Їй всього 39!!! Вона повинна одужати, заради своєї молодої доньки і крихітного онука!

Допоможемо подолати рак Галині Івасюк – це група, створена для допомоги Галині Івасюк (39 років), Halinka-Andzejka Burczak у якої нещодавно виявили рак шийки матки.

Галина лікується з липня 2018 року. В ході лікування зроблено 11 блоків хіміотерапії, 2 радіотерапії, 9 зарядів. Це дало результати і стан Галини покращився. Проте жінка більше не має фінансової можливості продовжувати боротьбу з раком, то ж лікування довелося припинити.

Аналізи показують у Галини позитивну динаміку. У неї великі шанси на одужання, але необхідно пройти ще кілька курсів хіміотерапії. Загальна сума, яку потрібно зібрати Галині на лікування – 100 тисяч гривень. Це 4 курси хіміотерапії, вартістю 25 тисяч гривень кожна.

Перша сума – 25 тисяч гривень – потрібна вже на 4 квітня, а на рахунку жінки є всього 8 тисяч. Далі потрібно по 25 тисяч гривень кожних 2 тижні.

Жінка потребує фінансової допомоги і підтримки. Просимо про розуміння і співчуття. Важлива кожна гривня. Вже 4 квітня, має розпочатися черговий блок хіміотерапії, на який немає коштів.

Читайте також  В Івано-Франківську провели віче до 130-річчя Євгена Коновальця (ФОТО)

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.загрузка...