Ще одна церква на Прикарпатті вийшла з Московського патріархату

На початку березня відбулися парафіяльні збори церковної громади Храму Святого Великомученика Димитрія Солунського, в селі Пробійнівка Верховинського району, повідомляють у прес-службі Коломийської єпархії.

На них парафіяни абсолютною більшістю голосів (53 осіб) проголосували за вихід із підпорядкування УПЦ Московського Патріархату та перехід в юрисдикцію Коломийської Єпархії Православної Церкви України.

Того ж дня, провели опитування місецевих мешканців, які через поважні причини не були присутні на зборах, і вони в кількості 51 чоловік підтримали перехід релігійної громади села Пробійнівка до Православної Церкви України.

25 березня 2019 року, на підставі рішення загальних зборів про перехід в юрисдикцію Православної Церкви України (УПЦ), а також, на прохання парафіян, Керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, прийняв релігійну громаду Храму Святого Великомученика Димитрія Солунського села Пробійнівка, до складу Верховинського благочиння Єпархії.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.