І «немов за помахом чарівної палички (палички-на фіг-посилалочкі)» ви зміните своє життя. Ми зібрали для вас 22 цитати з цієї книги, які покажуть цей світ з іншого, незвичного нам боку.
1. Куди б ви не пішли, вас чекає величезна купа лайна. І це – норма. І завдання полягає не в тому, щоб втекти від лайна. Вона полягає в тому, щоб знайти лайно, з яким вам сподобається мати справу.
2. Іншими словами, якщо хочете успіху, перестаньте питати себе: «Чим я хочу насолодитися?» Задайте інше питання: «Яка біль мені до душі?» Дорога до щастя всіяна ганебними провалами і купами лайна.
3. Як не парадоксально, прийняття негативного досвіду – це позитивний досвід.
4. Біль – скріпляє нитку в тканини життя. Вирвати її не тільки неможливо, але ще і деструктивно: ви так все порвете. Намагатися уникнути болю, значить, надавати їй занадто велике значення. І навпаки, якщо ви поставитеся до неї «пофігістично», вас не зупинити.
5. Саме життя – форма страждання. Багатії страждають через велику кількість грошей. Бідняки страждають через бідність. Самотні люди страждають через те, що у них немає сім’ї. Сімейні люди страждають через проблеми в сім’ї. Люди, які шукають мирських задоволень, страждають через мирські задоволення. Люди, утримуються від мирських задоволень, страждають через утримання.
6. Єдиний спосіб перемогти страждання – навчитися виносити його.
7. Чи відчуваєте себе хреново? Наплюйте на це. Скажіть собі: «Так, мені хреново. Ну і що з того?» Ось вам і вихід із зачарованого кола. Немов за помахом чарівної палички (палички-на фіг-посилалочки) ви перестаєте ненавидіти себе за те, що вам погано.
8. Ось чому важливо вміти «послати все на фіг». Це вміння врятує нас. Треба змиритися з тим, що в світі все наперекосяк і це – нормально, оскільки так завжди було і завжди буде.
9. У законі зворотного зусилля є цікава особливість. Він не випадково так названий: все виходить навпаки. Прагнення до позитиву веде до негативу, і навпаки. Біль в залі несе здоров’я і приплив сил. Шишки, набиті в бізнесі, дозволяють краще зрозуміти, як домогтися успіху.
Відкрите визнання своєї невпевненості робить більш впевненим і харизматичним в спілкуванні. Гіркота відкритої конфронтації сприяє більшій довірі і повазі у відносинах. Погляд в обличчя своїм страхам і тривогам дозволяє стати мужнім і стійким.
10. Ми страждаємо з тієї простої причини, що страждання біологічно корисно. З його допомогою природа змушує нас змінюватися.
11. Щастя приходить від рішення проблем. Ключове слово тут – «рішення». Якщо ви тікаєте від проблем або вважаєте, що у вас їх немає, ви будете нещасні. Якщо ви думаєте, що ваші проблеми не вирішується, ви також будете нещасні. Мабуть, фішка в тому, щоб вирішувати проблеми, а не просто мати їх.
12. У цьому суть самовдосконалення: поставити на чільне місце більш правильні цінності, турбуватися про більш правильні речі. Бо, якщо ви правильно виберете, про що варто хвилюватися, у вас і проблеми будуть здоровими. А якщо проблеми будуть здоровими, то і життя піде краще.
13. Справжнє щастя настає, лише коли ви знаходите проблеми, які вам подобається мати і вирішувати.
14. А ключ-то до хорошого життя аж ніяк не в нових і нових турботах: він – в меншій кількості турбот. Піклуватися потрібно тільки про справжнє, сьогодення і важливе.
15. Самопізнання подібно цибулині. У ньому багато шарів, і чим більше зчищати їх, тим більша ймовірність, що заплачеш.
16. Треба вміти – саме вміти – наплювати. Можливо, це звучить смішно, а я виглядаю ідіотом, але по суті мова ось про що: треба навчитися не розкидатися і зосереджувати думку на головному.
Треба навчитися розуміти, що ви особисто цінуєте більше за все, – і потім зробити жорсткий відсів. Це неймовірно складно. На це можуть піти роки спроб і зусиль. І буде багато невдач. Але може статися, важливіших зусиль взагалі не існує. І так чи інакше все до цього зводиться.
17. Але таке життя: якщо вам здається, що ви – проти всього світу, швидше за все, ви йдете проти самого себе і тільки.
18. Якщо у вас мало мотивації для важливої зміни в житті, робіть що-небудь. Борсайтеся. А потім перетворіть реакцію на цю дію в спосіб мотивувати себе.
19. Люди не можуть вирішити ваші проблеми за вас. Та й намагатися не повинні, оскільки це не зробить вас щасливим. І ви не повинні брати на себе чужі проблеми, оскільки щастя цим нікому не принесете.
Тільки в хворих відносинах люди намагаються вирішувати проблеми один одного, щоб самим відчувати душевний комфорт. У здорових же відносинах люди вирішують власні проблеми з турботи один про одного.
20. Без готовності визнати свою неправоту неможливі реальні зміни і ріст.
21. Впевненість – ворог росту. Ніщо не можна вважати безперечним, поки воно не сталося. Та й тоді не факт. Ось чому будь-який ріст неможливий без усвідомлення: наші цінності завжди недосконалі.
22. Не сидіть склавши руки. Робіть що-небудь. Відповіді прийдуть.
Слідкуйте за новинами у Телеграм
Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook