Негода повалила на Прикарпатті десятки дерев і зірвала дахи з будинків

У неділю, 10 березня, в зв’язку з посиленням західного поривчастого вітру до 25-30 м/с з шостої години ранку на території Івано-Франківської області спостерігалося повалення дерев на проїжджі частини доріг та частково пошкодження дахів будівель.

Зокрема, в Івано-Франківську вітер повалив дев’ять дерев на вулицях Мазепи, 140, Хоткевича, 54, Чорновола, 96, Івана-Павла ІІ, 18а, Тарнавського, 22, Набережна, 16а, Коновальця, 389, 101, інформують “Вікна” з посиланням на управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації.

У Рогатині та селах Бабухів і Черганівка повалено 17 дерев, у Калуші та селах Студінка і Вістова — впало шість дерев.

Також негода повалила дерева на Тисмениччині, в селі Олеша Тлумацького району та в місті Надвірна.

Цього ж дня рятувальники Калуша допомогли зняти шиферні листи з п’ятиповерхового будинку на вулиці Підвальна, 4. Площа пошкодженої покрівлі — 6 кв. метрів.

У Івано-Франківську на вулиці Сахарова, 23 працівники КУ “Івано-Франківська міська аварійно-рятувальна служба” розчистили дорогу від шиферу та бляхи, які вітер зірвав із будівлі адміністративної будівлі ТОВ «Промприладу». Площа пошкодженої покрівлі — 20 кв. метрів.

У селі Нижня Липиця Рогатинського району пошкоджено покрівлю будівлі фельдшерського пункту на площі 150 кв. метрів, а селі Мединя Галицького району — покрівлю будівлі ЗОШ на площі 20 кв. метрів.

Загалом на Прикарпатті вітер повалив 41 дерево, йдеться в офіційній інформації.

Усього до ліквідації наслідків негоди залучено 68 представників особового складу та 22 одиниці техніки, з них від УДСНС в області — 52-х рятувальників та 16 одиниць техніки.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...