Вирощувати полуницю в квартирі виявилося дуже просто

Цілорічне вирощування полуниці. Що може бути більш прибутковими в умовах однієї окремо взятої квартири? Солодка ягода завжди користувалася, і буде користуватися попитом у споживача. Сезон стиглих плодів, на жаль, як і період реалізації, короткий і швидкоплинний

Від радянського інформаційного бюро
Ще в період раннього соціалізму, провідними союзними селекціонерами, була створена технологія вирощування полуниці протягом усього року. Технологія отримала вузьку розголосу і засіла на запорошених стелажах історії. Справа була продовжено лише деякими аграріями, але інструкції по вирощуванню полуниці в закритому ґрунті, були збережені в повному обсязі.

У період проходження гаслу «економіка повинна бути економною», технологія вирощування полуниці протягом усього року, здавалося б, могла припасти як не можна до речі. Економісти швидко підрахували рентабельність заходи. Виявилося, що великої кількості вкладень воно не вимагає. Але такий факт був не “на руку» деяким партійним лідерам, і «справу зам’яли».

Раз клубнічка, два клубнічка

Глобальні геополітичні зміни тим чи іншим чином вплинули на розвиток всіх галузей промисловості і виробництва. Аграрії, як прикро б це не звучало, залишилися практично на «задвірках історії». Лише нечисленна група рослинників продовжила пошуки в області цілорічного вирощування полуниці. Надалі до них приєдналися бізнесмени і ті, хто на той період хотів елементарно заробити.

Технологія виявилася досить простий. Якщо точно дотримуватися вказівок з виробництва полуничною культури в умовах закритого грунту, то існує реальна можливість зібрати за рік до 150 кг ягід з площі в 10 м2. Причому, фінансові витрати складуть не більше 50 доларів.

Даєш полуницю цілий рік!
При настільки мінімальних фінансових вкладеннях, а вони стосуються виключно посадкового матеріалу, не складно підрахувати прибуток від реалізації свіжих ягід протягом, ну, скажімо, тільки зимового періоду. Зауважимо, що на сьогоднішній день, регулювати цінову політику власного товару ви можете самостійно.

Читайте також  “Ти ж знаєш, що я її не люблю. Одне твоє слово, і ми зможемо знову бути разом” – найбільш коханий чоловік на світі не розумів, чому вона його покинула

При сучасному способі життя, побачити на прилавках маркетів свіжу полуницю, чи іншу ягоду, вже не є областю фантастики. Більш того, виростити «ягідну королеву» в домашніх умовах, теж не є неможливою справою. Завдяки розробкам радянських вчених, вирощувати полуницю в квартирі виявилося дуже просто.

Технології не таять в собі нічого надприродного. Квартира може служити досить прийнятним місцем, щоб зайнятися вирощуванням ягоди. Наявність вікон і кватирок забезпечує вентиляцію. Центральне опалення – тепло і комфорт. Водопровідна система дає наявність вологи. Для посадок використовується мінімальна площа. Розсада висаджується в поліетиленові пакети, придбані в сусідньому магазині. Пакети з висадженої в субстрат розсадою встановлюються на стелажі, розташовуючись вертикально. На площі в один квадратний метр можна влаштувати непогану полуничну плантацію.

Сорти для вирощування полуниці в умовах квартири підбираються дуже ретельно. Крім того, що всі сорти повинні бути ремонтантними, вони повинні також ділитися за ступенем стиглості – ранній, середній та пізній, в рівних співвідношеннях.

Вирощування полуниці в квартирі. деталі
Принцип вирощування врожаю полуниці укладений у використанні целофанових пакетів, наповнених субстратом або землею, а також наявністю мінеральних добрив. Фактори, що забезпечують успішність цього заходу і його безперебійність:

  1. Квадратура площі. Залежить від масштабу бізнесу.
    2. Створення оптимальних умов. Освітлення, температура, вологість.
    3. Додаткове приміщення-склад для зберігання розсади, яка перебуває в стані відпочинку.
    4. Але самим першорядним фактором служить бажання створення власного бізнесу, який зробить вас незалежним.
    Приступивши до спорудження плантацій у власній квартирі, необхідно починати переговори по збуту перспективно отриманої продукції.

Полуниця – ягода швидко псується. І тільки вам вирішувати: вийти на ринок самостійно в якості реалізатора власної продукції, або її збутом займуться практикуючі в цій темі менеджери, а ви отримаєте постійного замовника.

На закінчення можна зробити небагатослівний висновок. Даний метод досить доступний, простий у використанні і не несе великих фінансових витрат. Виробництво можна запустити як малого, так і великого обсягу. Практично повна відсутність комах-шкідників і захворюваності рослин. Подібне виробництво має стовідсоткову рентабельність, швидку окупність і хороший дохід протягом цілого року.

Читайте також  Гороскоп на тиждень з 14 по 20 серпня для всіх знаків Зодіаку: дехто може зустріти кохання всього життя

також є відео

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.