“Біжи або помри”: нова небезпечна “розвага” для дітей (фото)

Суть цієї гри полягає у тому, щоб змусити підлітків перебігати перед потоком машин на насиченій ділянці дороги і вижити.

До уваги батьків! У Києві з’явилася нова небезпечна гра для дітей “Біжи або помри”. Суть цієї гри полягає у тому, щоб змусити підлітків перебігати перед потоком машин на насиченій ділянці дороги і вижити.

Про це інформує видання “Обозреватель”.

Відповідні знімки неповнолітніх оприлюднила у себе на сторінці користувачка Facebook Юлія Дмитренко.

“Завжди стоїть суперечка між поколіннями. Але я тут зовсім зрозуміти не можу. Так, в підлітковому періоді всі ми робимо дурниці, але це я назву тупість. Просто бігати перед машинами. Навіщо? Водії зупиняються, роблять зауваження, а вони все одно розгортаються і біжать перед потоком машин. Вони бачили, що я дістала телефон і фотографую, але їм все одно. Цікаво, яка мета у цієї “забави”, – написала Дмитренко.

Інші користувачі у коментарях розповіли, що теж бачили цих підлітків на Ленінградській площі та пояснили, що ця “розвага” є мережевою грою в інтернеті.

“Вони поводилися голосно, і дівчинку в дивному начебто вибіленому пальто я запам’ятала”, “Це гра “Біжи або помри” – одна з найнебезпечніших мережевих ігор в інтернеті. Суть в тому, щоб перебігти дорогу і не померти. Навіщо? Не зрозуміло, але чомусь популярно”, – написали під постом.

 

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.