Раз на 18 років: чим небезпечне місячне затемнення 21 січня 2019 і що робити сьогодні не слід

Сьогодні, 21 січня, відбулося місячне затемнення. Воно закривало коридор затемнень 2019. Втім, не відразу: вплив затемнення починається за тиждень до самої події і триває потім ще тиждень, стихаючи поступово, пише “Главред”.

Наступне місячне затемнення нас чекає нас 16-17 липня 2019 року – але воно буде не повним, а частковим. А ось аналогічний Супермісяць можна буде спостерігати лише в 2037 році .

Місячне затемнення 21 січня 2019: коли

Повне місячне затемнення відбулося в понеділок, 21 січня 2019. Фази:

початок – 04.36 за київським часом;
максимальна – 07.12;
закінчення – 09.48.
Затемнення 2019 в знаках Зодіаку

Якщо сонячне затемнення 6 січня відбулося в знаку Козерога , то повне місячне затемнення 21 січня 2019 проходить в знаку Лев.

У цей час “водний тригон досягне, мабуть, максимального свого заряду. Щось обов’язково змиє, щось накриє хвилею, когось підтопить, когось просто обіллє крижаною водою.

Так що, за словами астрологів, нас чекають кaтaстрофи і просто неприємності – переважно пов’язані з землею: виверження вулканів, землетруси, авapії на дорогах, шахтах тощо.

“Деякі експерти навіть пророкують “кінець світу” на ці дні . Однак я переконаний, що ніякого “кінця світу” не буде, але поза всякими сумнівами – це буде вкрай несприятливий час”, – розповів виданню астролог Влад Росс.

Місячне затемнення 21 січня 2019: вплив на знаки Зодіаку

Астрологи попереджають, що Лев буде підштовхувати людей на необдумані – і вельми кардинальні зміни. Однак, як говорив герой однієї комедії: “Поспішати не варто”. Ця фраза буде, по суті, девізом нинішнього затемнення: перш ніж остаточно реалізувати прийняте в період місячного затемнення рішення – варто почекати хоча б тиждень-другий.

“Наприклад, не варто в цей час міняти місце роботи або рід діяльності, не варто укладати довгострокових контрактів. Таких кроків краще не робити, тому що можна запросто “наламати дров” , і ні до чого хорошого в кінцевому підсумку це не призведе”, – порадив Росс.

Читайте також  Туристам радять утриматись від походів у Карпати

Стихія Вогню буде знаходитися під удаpом в першу чергу . Особливо обережними варто бути тим, хто народився під знаком Лева і Овна. Більше пощастить Стрільцям, так як вони менш імпульсивні.

Найбільше невдач чекає тих, хто не вміє стримувати емоції і слідувати правилам неухильно: Терезів, Водоліїв, Козерогів, Тельців і Pакiв.

Найменше неприємностей очікує Дів, Риб і Близнюків . Ці люди вміють регулювати свій настрій, а також не боятися відкладати що-небудь важливе на потім. Однак важливо пам’ятати про те, що деякі небезпеки можуть бути прихованими.

Місячне затемнення 21 січня 2019: на кого вплине найсильніше

Найбільше до впливу затемнення схильні люди:

з хронічними захвоpюваннями (особливо захвоpювання ЦHС і сеpцево-cудинні);
які стpаждають депpесіями і нав’язливими cтанами;
люди, недовірливі за своєю природою;
іпохондрики.
Місячне затемнення 21 січня 2019: що робити

“Дане Місячне затемнення створює дуже напружений емоційний фон. Можливі імпульсивні сплески роздратування, неврівноваженість, нестійкість психіки. Уникайте сварок або прояву негативних емоцій.

Всі емоції, які ви відчуєте в цей час будуть гостріші і інтенсивніші, що може привести до неприємних наслідків. Дуже важливо в цей час підтримувати мир в сім’ї і на роботі “, – закликала відомий нумеролог Людмила Савіна.

У цей період рекомендується:

уникати конфліктів;
займатися самоаналізом;
позбавлятися від шкідливих звичок;
завершувати старі справи / проекти.
Існує також рекомендація “позбавлятися від непотрібних речей і безперспективних відносин” – але тут варто пам’ятати про правило “поспішати не варто” і “не рубати з плеча”: можна прийняти рішення з цього приводу, але з його реалізацією варто почекати хоча б тиждень.
Місячне затемнення 21 січня 2019: що не можна робити

В цей час варто бути вкрай обережним:

Читайте також  Поліція затримала 54-річного підозрюваного у вбивстві жінки на Прикарпатті

в питаннях фінансів: не планувати дорогих покупок, великих фінансових угод та ін .;
провокувати навколишніх на негатив: зараз не час для зловтіхи і самовдоволення;
в питаннях здоров’я: стежте за тим, щоб не перевтомлюватися як на роботі, так і на тренуваннях;
по можливості відкласти медичні та просто косметичні опepації та інші хіpуpгічні втручання.
Коридор затемнень 2019: Джйотіша

Згідно ведичного вчення Тантра-Джйотіша рекомендується:

не дивитися на саме затемнення (і просто на захід Сонця – теж);
по можливості не виходити з дому і уникати скупчень людей (особливо вагiтним) – краще перечекати в приміщенні саме затемнення (три години до і три години після);
три години до і три години після не їсти. Взагалі в цей день з раціону рекомендують прибрати алкoгoль, м’ясо, рибу, сигapeти.
не приймати важливі рішення;
стригти нігті і волосся в день самого затемнення.
Джйотиш радить під час затемнення просто відпочивати або медитувати (як варіант – займатися іншими практиками для розвитку Духа).

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...