Небайдужі прикарпатці здали кров задля порятунку життів (ФОТО)

Днями у Тлумацькій центральній районній лікарні пройшов День донора. Небайдужі прикарпатці здали кров, аби врятувати комусь життя.

Голова Тлумацької райдержадміністрації Іван Дрогомирецький та головний лікар ЦРЛ Іван Бойчук привітали тих, хто вирішив здати кров. Вони поспілкувались із донорами та висловили їм вдячність, адже донорство – це найменше, що може зробити кожний з нас для порятунку іншого життя. Серед тих, хто прийшов здавати кров, було багато донорів зі стажем. Вони всі вже знають правила і умови здачі, як треба підготуватися до здачі, пише “Галка” з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

Окрім цього, Іван Дрогомирецький оглянув нещодавно відремонтовані приміщення хірургічного та терапевтичного відділення, а також побував у поліклінічному та стоматологічних відділеннях, де у цей час проводиться заміна вікон на енергоощадні. За словами головного лікаря ЦРЛ, у стоматологію нещодавно за кошти державного бюджету була закуплена сучасна установка для лікування зубів.

Довідково. Донорство – благородна і почесна місія, яка дозволяє врятувати життя хворим на тяжкі хронічні захворювання, потерпілим від опіків, аварій та катастроф. Також донорство приносить користь не тільки тим, хто має потребу в крові, але і тим, хто її здає.

Регулярна здача крові зміцнює імунну систему людини, є профілактикою серцево-судинних захворювань, адже позбавляє від надлишку крові, що створює навантаження на серце. Збір крові стимулює людський організм до запуску відновних процесів і відтворення крові, таким чином відбувається омолодження. А за даними медичних досліджень, регулярна здача крові збільшує тривалість життя до 7 років.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...