“Її енергетика настільки сильна, що затьмарює чоловіка”: Ворожка розповіла, хто стане першою леді України в 2019 році

Ворожка і віщунка з багаторічним практичним досвідом Василиса Онищенко побачила жінку, яка стане першою леді України в 2019 році. Такого повороту подій ніхто не очікував.

Василиса Онищенко володіє даром пророцтва з дитинства. До 13-ти років вона вже зрозуміла, що може бачити своє майбутнє на багато років вперед. Згодом її дар розвивався, і у неї з’явилася можливість зчитувати долю і інших людей. До 20-ти років до неї за порадою повалили натовпу людей, адже слух про ворожки, яка з точністю пророкує те, що ще не відбулося, поширився дуже швидко. пише clutch.ua


Ми теж розшукали віщунку Василину і поставили їй животрепетне питання, актуальне напередодні президентських виборів: кого ж нам очікувати на місці глави держави?

Ворожка, правда, відповіла нам зовсім не те, чого ми очікували.

«Я бачу жінку поруч з главою держави, і її енергетика настільки сильна, що затьмарює чоловіка на троні поруч з нею, – прокоментувала Василиса. – Саме вона буде керувати чоловіком на троні, а той вже по її вказівкою керуватиме країною »

«Це відома особа, – відповіла ворожка. – Бачу її в променях слави і в яскравому світлі прожекторів. У неї світлі гарне волосся, великі очі. Середнього зросту, але не виглядає на свій вік. Бачу, що добра людина – займається благодійністю, любить дітей. І книги любить, у неї навіть є своя бібліотека. Володіє сильним характером і яскравою зовнішністю. Дуже творча людина, але дорогу їй краще не переходити – завжди до останнього стоїть за праве діло »

У нас виникли деякі підозри про особу майбутньої першої леді України. Зацікавлені таким відповіддю віщунки, ми запропонували їй фотографії Оксани Марченко, Олени Зеленської та Марини Порошенко, щоб вона сказала, хто з них займе місце біля президентського крісла.

Читайте також  На зaробiтках за кордоном: Після смepті доньки покuнула чоловіка з вeличезними бoргами

Але тут Василиса вирішила більше не балувати нас подробицями:
«Будете багато знати, швидко постарієте, – пожартувала вона. – Тільки скажу, що лише одна з них має всі шанси на перемогу. Але перемога її буде несподіваною, так як її чоловік все ще не подав свою кандидатуру на вибори. Вони всіх здивують! »

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...