Скандал в Укрзалізниці: чому сталася трагедія у потязі Київ-Рахів

Вночі 22 грудня у потязі Київ-Рахів на 58-річну пасажирку Надію Полякову обвалилася верхня полиця з іншою жінкою. Від удару у пані Полякової розтрощило тазові кістки.

“Полкa булa нa мені, і жінкa скочувaлaся вниз. Я лежaлa нa прaвій стороні, обірвaлaся чaстинa полки – добре, що не вся, інaкше впaлa б мені нa голову. Я не моглa рухaтися”, — каже постраждала.

Жінка вже витратила більше 136 тисяч гривень на апарат для скріплення кісток. Таким чином, вона лікуватиметься місяць, після чого їй мають зробити повторну операцію.

Страхова компанія виплатить жінці суму із розрахунку 204 гривні за кожен день лікарняного.

В Укрзалізниці постраждалій не запропонували допомогу. Більше того, там стверджують, що полка була справною та обірвалася “через необережність пасажира”.

Нещасний випадок міг статися тому, що за передбачені на ремонт потягів гроші Укрзалізниця оновила їх лише частково. Про це каже Володимир Шульмейстер, директор програми “Інфраструктура” Українського інституту майбутнього.

“Відповідальні мають бути. Людина, яка платила за послугу — не платила за те, що на неї впаде зверху полиця та зламає їй таз. Треба брати юристів сильних з боку постраждалої та судити організацію. Якщо надані послуги невідповідної якості, то за це мають нести відповідальність ті, хто їх надає. На жаль, Укрзалізниця цьогоріч тільки 50% запланованих інвестицій направила реально на інвестиції. Навіть ті фонди, які планувалися на оновлення рухомого складу, були використані частково. З якої причини? Я вважаю, що дуже низька якість управління всередині Укрзалізниці та відсутність відповідальності. Просто зараз вони намагаються відповідальність за інцидент перевісити на пасажира — це теж показує, що в Укрзалізниці поки що не готові брати на себе відповідальність”.

Читайте також  У прикарпатця, що заборгував за аліменти забрали хату

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...